Skocz do zawartości

Prośba do Arabiki


laverita

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Arabiko! W dziale prośby o wróżbę zamieściłam swojego posta. Pewna miła dusza poleciła mi, żebym zwróciła się do Ciebie. Jeśli tylko mogłabyś mi pomóc, to bardzo Cię proszę. To skomplikowana sprawa. Ja Anna ur.15.09.1972 o godzinie 4.10 rano. On Rafał ur. 01.04.1979, godziny nie pamiętam. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja mam pomóc Ci?

Jeśli chcesz wiedzieć, coś z tych dat to jedynie co mogłabym Ci napisać to, że Twoja i Rafała suma dróg życia wynosi 11 - więc jest to trudna relacja karmiczna.

 

Znalazłam coś takiego na ten temat:

"Jeżeli związek obłożony jest wibracją 11 to jest to związek skazany na porażkę w wymiarze ludzkim, bo my jako ludzie mamy ten system przywiązywania się do tego co posiadamy i bardzo trudno przychodzi nam zrozumienie dlaczego coś ma się nam nie udać skoro zostało nam to już raz dane. A przecież nic w życiu nie zostało nam dane na zawsze. Nie jest w naszym życiu z niczym tak, że dostajemy i możemy przestać o to dbać i to już zawsze, zawsze będzie do nas należało.

Jeżeli uznamy, że coś jest nasze, że mamy do tego prawa własności i nie musimy już o to dbać to mentalne mole to napoczną i zjedzą i tak właśnie ta 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Niestety 11 niesie te utraty, więc tu czasami jest taka informacja, że jest to związek obłożony doświadczeniem (...)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja mam pomóc Ci?

Jeśli chcesz wiedzieć, coś z tych dat to jedynie co mogłabym Ci napisać to, że Twoja i Rafała suma dróg życia wynosi 11 - więc jest to trudna relacja karmiczna.

 

Znalazłam coś takiego na ten temat:

"Jeżeli związek obłożony jest wibracją 11 to jest to związek skazany na porażkę w wymiarze ludzkim, bo my jako ludzie mamy ten system przywiązywania się do tego co posiadamy i bardzo trudno przychodzi nam zrozumienie dlaczego coś ma się nam nie udać skoro zostało nam to już raz dane. A przecież nic w życiu nie zostało nam dane na zawsze. Nie jest w naszym życiu z niczym tak, że dostajemy i możemy przestać o to dbać i to już zawsze, zawsze będzie do nas należało.

Jeżeli uznamy, że coś jest nasze, że mamy do tego prawa własności i nie musimy już o to dbać to mentalne mole to napoczną i zjedzą i tak właśnie ta 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Niestety 11 niesie te utraty, więc tu czasami jest taka informacja, że jest to związek obłożony doświadczeniem (...)"

 

Dziekuję Ci za odpowiedź. Oczywiście, że mi nie pomożesz, bo ze swoim życiem muszę się przecież uporac sama. Nikt za mnie tego nie zrobi. Pomogłaś mi natomiast wykazując zainteresowanie i nazywając rzecz po imieniu, potwierdzając tym samym jakieś tam moje przypuszczenia. Kiedy człowiekowi cos bardzo solidnie dolega i ma wiele podejrzeń co to może byc, z najgorszym na czele, to idzie do lekarza.I dopiero diagnoza lekarska w pewnym sensie przynosi ulgę, nawet kiedy słyszy: to jest rak. Bo nazwanie rzeczy po imieniu to bardzo dużo. Bo wtedy człowiek wie z czym tak naprawdę walczy. Wiesz może co można zrobic w przypadku takiej wibracji,albo do kogo się udac,żeby spróbowac ten problem rozwiązac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arabiko, wiem ze możesz pomoc.jestem na zakręcie.ale zakręt trwa od dłuższego czasu.a chciałbym w końcu normalnie szczęśliwie żyć.Czy możesz sprawdzić czy w moich cyfrach wszystko ok?kiedy los się do mnie uśmiechnie w pracy i w sercu.bardzo proszę o pomoc. 2 kwietnia 1978 moja bliska osoba 10 styczen 1970.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie mogę Ci pomóc, bo moja wiedza na temat numerologii jest mała, na własne potrzeby. Nie znam się na tym na tyle, aby móc rozwiązać problemy.

Jedynie co mogę Ci napisać to, że po każdym zakręcie wychodzi się na prostą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...