Jump to content

4 marca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 4 marca :

 

Lubi życie wiejskie. Życie jego wypełnia praca trudna i wymagająca wysiłków. 2e swych dużych zdolności robi jak najlepszy użytek. Jest to człowiek poważny, ożywiony dobrą wolą. Odznacza się prostotą w obejściu i naturalnością, a także i gorliwością w pracy. Jego potężne emocje i wzruszenia działają porywająco na innych. Stanowisko jakie zajmuje w życiu, może być niezbyt wybitne - ale uczyni on na nim wszystko co tylko zrobić będzie w stanie. Ponieważ jego uczucia i wzruszenia są bardzo silne - przyjaciele wywierają nań duży wpływ. Słucha ich rad i stara się je wcielić w życie. Wyobraźnię ma silnie rozwiniętą, dzięki czemu staje się nieraz kapryśny i zmienny. Jest to zwolennik sensacyj, nowości podniecających i romantycz- nych przygód. Wszystkie te cechy mniej pożądane występują zwłaszcza u osób nierozwiniętych. Jednostka wyższego typu okazuje dużo cierpliwości, spokojnej i głębokiej przenikliwości i potrafi być uprzejma, kochająca, miła i współczująca. Zwłaszcza istoty cierpiące i nie będące w stanie wyrazić swego cierpienia -jak zwierzęta - budzą w takim człowieku silne współczucie. Jego charakter staje się coraz bardziej wierny i prawy, ale nie zawsze rozwija dostateczną wiarę w siebie i w swe siły. Toteż życie takiego człowieka zależy w dużym stopniu od jego rozwoju moralnego i od otoczenia. Jest on bowiem tak wrażliwy, że wchłania myśli i uczucia otoczenia, a jego podwójna wewnętrzna natura utrudnia mu zorientowanie się w tym, co jest dobre, a co złe. Toteż, gdy podpadnie pod wpływ złego towarzystwa - bardzo trudno mu przychodzi wyzwolić się od niepożądanych nałogów i wpływów. Zdrowie jego jest dość delikatne, a ujemne stany psychiczne odbijają się na organizmie, którego najwrażliwszą częścią są stopy. Dokuczają mu stany trwogi bez żadnego powodu. Łatwo podlega wpływom innych, a chociaż metodyczny - bywa niezdecydowany. Małżeństwo jego nie zawsze zapowiada się pomyślnie, gdyż wrażliwą i zmienną naturę takiego człowieka trudno jest zrozumieć i ocenić należycie. Zarówno w małżeństwie jak i we współdziałaniu z innymi najlepsze rezultaty osiągnie łącząc się z ludźmi urodzonymi w czasie od dnia 21 czerwca do dnia 23 lipca oraz od dnia 23 października do dnia 21 listopada.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 6 months later...
Guest Jaga_Wiedzma

Też powiem, że wiele z tego widzę w sobie, wiele jet mi obce. Ale dzięki.

A kto jeszcze jest z 4 marca? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 7 months later...

Urodzeni w tym dniu posiadają zadatki na wielkich ludzi. Wskazuje na to ich wybitna inteligencja i umysłowość twórcza. Mają dużą wyobraźnię i szerokie horyzonty umysłowe. Wszystkie te cechy poparte są dużą pracowitością. Zachowują się naturalnie, preferują skromny, prosty styl życia. Jest to bez wątpienia cnota, czego nie można powiedzieć o ich zmienności poglądów i uczuć. Są amatorami mocnych wrażeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 years later...

U mnie nic się nie zgadza, choć ja z 4 marca xD Dokładnie odwrotnie - lubię życie w mieście, jestem umysłowo przeciętniakiem, wielkim leniem i nie mam fantazji ani pomysłów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...