Jump to content

6 marca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 6 marca :

 

Jest to człowiek cierpliwy i podejrzliwy - i dlatego też dość rzadko spotykają go niepowodzenia w jego przedsięwzięciach. Czego nie może zdobyć swą pracą i energią - osiąga dzięki cierpliwości. Okazuje przywiązanie do rodziny i swego domowego ogniska, o które się troszczy specjalnie. W stosunku do rodziny potrafi być szlachetny i czuły, a w obronie swych krewnych wykazuje dużą gorliwość i zaciętość. Natura jego bowiem wykazuje skłonności do silnych uczuć, przywiązania i poświęcenia się dla osób kochanych. Trzeba dodać, że jego usposobienie jest dość niespokojne i zmienne, a on sam nieraz staje się zbytnio zamknięty w sobie lub niedostatecznie ufny w swe siły. Urodziny wykazują dwie krańcowości: Albo taki człowiek jest spokojny, dość bierny i nie wykazuje większych ambicyj życiowych - albo też dąży do spełnienia wielkich rzeczy i zajęcia stanowiska wybitnego. Grozi mu jednak przy tym, że albo tego stanowiska nie będzie mógł osiągnąć, albo też - zdobywszy je wreszcie - nie będzie mógł go zatrzymać na stałe. Może też osiągnąć dobrą pozycję życiową dzięki połączeniu się we współpracy z innymi. Nierozwinięty - taki człowiek w dążeniu do rozszerzenia granic swej świadomości i do poznania nowych i niecodziennych stanów psychicznych - może podpaść pod władzę narkotyków, na działanie których jego organizm jest wyjątkowo wrażliwy. 2 wiekiem każdy człowiek urodzony w tym dniu staje się coraz bardziej współczujący i wrażliwy na cierpienia innych ludzi. Grozi mu wówczas opanowanie przez silniejsze indywidualności. Wadą bowiem urodzin dzisiejszych jest zbytnia wrażliwość, a warunki zewnętrzne i otoczenie mogą wywierać na takiego człowieka wpływ znaczny. Zamiast dążyć do tego, aby je formować i przekształcać wedle swej woli - łatwo ustępuje i poddaje się biernie temu, co uważa za konieczność życiową. Grozi mu przy tym, iż mimo swój charakter dość łagodny i dobroduszny - może zostać zamieszany w spory lub kłótnie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Zgadza się praktycznie wszystko oprócz:

 

Urodziny wykazują dwie krańcowości: Albo taki człowiek jest spokojny, dość bierny i nie wykazuje większych ambicyj życiowych - albo też dąży do spełnienia wielkich rzeczy i zajęcia stanowiska wybitnego. Grozi mu jednak przy tym, że albo tego stanowiska nie będzie mógł osiągnąć, albo też - zdobywszy je wreszcie - nie będzie mógł go zatrzymać na stałe.

Jestem z reguły spokojna, dość bierna, ale ambitna, jednak nie dążę do wybitnych stanowisk. Czyli reprezentuję sobą taki miszmasz tego, co tu opisano.

 

Może też osiągnąć dobrą pozycję życiową dzięki połączeniu się we współpracy z innymi.

Nie lubię współpracować z ludźmi, wolę coś zrobić sama i mieć pewność, że robię to dobrze. Pewnie to wynika z wspominanej tutaj podejrzliwości, no i mojego osobistego perfekcjonizmu (niestety), więc wątpię, żeby współpraca z innymi miała dla mnie jakieś kluczowe znaczenie, skoro tak jej unikam ;-)

 

Reszta pasuje...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Są bardzo pracowici i wytrwale dążą do celu. Każde ich działanie jest uprzednio dokładnie przemyślane. Nieraz trwa to zbyt długo i okazja przemija. Owa bierność jest hamulcem w osiąganiu przez nich większych sukcesów. Również nadmierna wrażliwość stawia ich na przegranej pozycji wszędzie tam, gdzie trzeba przepychać się łokciami. Na co dzień są to osoby bardzo uczuciowe, wierne w małżeństwie i przyjaźni. Nie tolerują w tym względzie wiarołomstwa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...