Skocz do zawartości

horpskop porównawczy


nimfadora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prosbę chciałabym sie dowiedzieć jakie aspekty w horoskopie moim i mojego partnera moga odpowiadać za dopasowanie a jakie za niedopasowanie. Bo to że obydwoje jestesmy z pod znaku lwa to mało może o nas tak naprawdę powiedzieć...

Ja urodziłam sie o 22.55, 04.08.1988 Warszawa

moj partner o 16.05, 18.08.1989 Sokołów Podlaski

pozdrawiam :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prosbę chciałabym sie dowiedzieć jakie aspekty w horoskopie moim i mojego partnera moga odpowiadać za dopasowanie a jakie za niedopasowanie. Bo to że obydwoje jestesmy z pod znaku lwa to mało może o nas tak naprawdę powiedzieć...

Ja urodziłam sie o 22.55, 04.08.1988 Warszawa

moj partner o 16.05, 18.08.1989 Sokołów Podlaski

pozdrawiam :icon_smile2:

 

wg mnie mało pozytywnych aspektów jest po nałożeniu waszych horoskopów.

 

A w skrócie to........

- Twoja energia nie jest/nie będzie dostatecznie pobudzana przez niego.

- w związku dużą rolę będzie odgrywać/odgrywają namiętności, popędy.

- On będzie stawiał opór, gdy tylko Ty będziesz próbowała przejąć nadrzędną rolę w związku, zarazem Ty będziesz cierpieć z powodu jego samowoli, niesubordynacji. To co będzie stanowić problemem będzie czymś niezwykłym… będziesz pobudzać, nakręcać go do działania, ale napotkasz na swojej drodze silne opory z jego strony. Im bardziej będziesz napierać tym silniejszy będzie opór prowadzący wręcz do agresji, wywoływać może przekorę, prowadzić do rozpaczy, odbijać się rykoszetem i trafiać w Ciebie.

- mało w tym związku będzie humoru, życzliwego zrozumienia dla siebie wzajemnie… mogą być kłamstwa, intrygi…

- będziesz miała/masz wpływ na jego kontakty z rodziną, życie domowe. Równocześnie rodzina będzie wywierała go na Ciebie… i niekoniecznie będą to dobre wpływy i kontakty.

- świat Twoich myśli mimo woli może być/jest owładnięty jego seksualnością.

- Ty będziesz traktować i traktujesz ten związek bardzo poważnie, odpowiedzialnie, on momentami będzie odczuwał przytłoczony, może stać się niesamodzielny w działaniu …a z drugiej strony będziesz zachęcać go do większej samodzielności, zachowania wolności osobistej… takie prawie zapraszanie do szukania przygód.

- strasznie dużo zazdrości z jego strony. Takiej zazdrości, że… podciągnąć to można pod coś chorobliwego, zazdrość taka może prowadzić do chęci aby posiąść Cię na własność. Będzie też dążył do dominacji w waszym związku.

- on może Ci pomóc w otwarciu się na nowe znajomości, do podniesienia własnej godności.

- "Kobieta zbudowana jest ze słów mężczyzny" - bardzo jesteś oczarowana jego aktywnością umysłową, chyba Cię dobrze zbajerował, bo mocno pociąga Cię sposób w jaki on wyraża swoje myśli, to jak mówi, jak potrafi rozmawiać… mam wrażenie, że najczęściej kontaktujecie się w sposób inny niż „face to face”

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"będziesz pobudzać, nakręcać go do działania, ale napotkasz na swojej drodze silne opory z jego strony." to jest szczera prawda, czasem ręce mi juz opadają... "im bardziej będziesz napierać tym silniejszy będzie opór prowadzący wręcz do agresji" wczoraj miałam tego przykład, usłuszałam ostre słowa...

 

"strasznie dużo zazdrości z jego strony" sama prawda...faktycznie momentami jest chorobliwa

 

"bardzo jesteś oczarowana jego aktywnością umysłową, chyba Cię dobrze zbajerował," zaskoczyło mnie to jak przeczytała ale chyba faktycznie tak jest.

 

Coż związek idealny to nie jest ale chaba można nad tym popracować, teraz może być łatwiej wiedząc w czym rzecz...

Jeszcze raz dzięki:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko czy wogóle moge poznać kogos kto bedzie dla mnie lepszy, bardziej dopasowany?- ech to retoryczne pytanie...

Moża tak chociaz pobieżnie określić jakie powinien mieć aspekty, jaki znak zodiaku albo asc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...