Jump to content

7 marca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 7 marca :

 

Człowiek ten jest pionierem, przygotowującym drogę dla ważnych wydarzeń. Doskonale orientuje się w prądach nurtujących społeczeństwo i potrafi naprzód obliczać i przewidywać wydarzenia jakie nastąpią. Jego instynkty społeczne i humanitarne przejawiają się wyraźnie w życiu. Okazuje dość duże zdolności pedagogiczne, które występują na jaw nie tylko w nauczaniu młodzieży, ale również i w życiu codziennym i politycznym. Współdziałanie z innymi przynosi mu duże korzyści. To samo można powiedzieć również i o małżeństwie, chociaż, o ile chodzi o przygody miłosne - są one dlań nieraz źródłem rozczarowań i przykrości. Uprzejmy, gościnny - chętnie dzieli się tym, co posiada z innymi. Jest to doskonały towarzysz i kompan - martwi się wówczas, gdy inni się martwią - i raduje się wtedy, gdy jego otoczenie się weseli. Potrafi się dostosować do każdej sytuacji, podlegając różnorodnym zmianom psychicznym. Kobieta urodzona w tym dniu jest cierpliwa, miłosierna i uprzejma. Jej gościnność jest bardzo serdeczna, a jako pani domu okazuje dużo umiejętności i troszczy się o najdrobniejsze szczegóły domowego życia. Może być doskonałą pielęgniarką jak i prowadzić większe przedsiębiorstwo, znaczniejszą ilość ludzi - jak hotele lub pensjonaty. Czego się strzec winien. W środkowym okresie swego życia powinien zachować ostrożność, unikając wszelkich hazardów, zarówno osobistych jak i handlowych. Wszystko w jego życiu zależy od rozwagi i ostrożności, gdyż inaczej może mu grozić nieoczekiwane załamanie się. Dlatego też lepiej, aby trzymał się utartej i szerokiej drogi zwykłego życia, a unikał projektów niezwykłych, fantastycznych zarówno jak i wszelkiej ekscentryczności. Jest to człowiek religijny i szlachetny - ale lubi zmieniać swe zajęcia, a nierzadko wykonuje dwa zawody jednocześnie. Dokuczają mu okresy wielkiego niepokoju nerwowego lub też depresji psychicznej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Są bardzo pożądani w każdej społeczności. To urodzeni przywódcy i działacze. Żyją ideami i potrafią wiele dla nich poświęcić. Lubią ruch, który mobilizuje ich do działań. Mają intuicję, która pomaga im w realizacji celu oraz chroni przed poważniejszymi błędami. Nigdy nie działają pochopnie, są cierpliwi i wyczekują najwłaściwszego momentu dla siebie. Kiedy to nastąpi wówczas wytrwale prowadzą swoje dzieło do końca. W kontaktach z otoczeniem są serdeczni i pogodni. Często uciekają w marzenia. W chwilach niepowodzenia miewają skłonności do depresji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja się niezbyt zgadzam z tobą Marcin2 a już bardziej zgadzam się z werona. Wierze w swoją religie(bo jeśli kościół tempi magie to w pewnym sensie tempi biblie)mam swoje racje i nikt mnie nie przekona do swoich a i owszem jestem towarzyska i opieluńcza.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...

Wszyscy tu mają bez wątpienia wiele racji. Jako urodzona pod marcową siódemką, osobiście najbardziej przychylam się do opisu Marcina. Tyle, że cierpliwość nie jest akurat moją mocną stroną, przeciwnie - skłonna jestem do wybuchów gniewu i wówczas (w moim odczuciu są to zawsze tzw. słuszne sprawy, o które warto walczyć) potrafię jak tajfun zmiatać wszystko, co staje na drodze.

Zawdzięczam to z pewnością wielkiemu krzyżowi: Wenus w Baranie (wiadomo - emocje wybuchają jak wulkan), Pluton w Wadze (transformująca energia idzie tu często ku walce o społeczne dobra) a Pluton to przecież wyższa energia Marsa, więc w Wadze robi się podwójna opozycja.

Do tego krzyż uzupełnia u mnie Księżyc w Koziorożcu, co daje więcej pragmatyzmu lecz stanowi opozycję (w pełni podwójną niestety: znaków i ich władców) z księżycem w Raku.

Ascendent w Bliźniętach daje mnóstwo ruchu i zainteresowań, potrzebę intelektualnej egzaltacji.

Sumując: opis Marcina jest najbliższy akurat mojej naturze.

Link to comment
Share on other sites

Warto dodać, że często (ten rok jest tego przykładem) 7 marca Merkury, Wenus i Mars wchodzą lub już są w Rybach. To jeszcze zmienia postać rzeczy, bo ludzie urodzeni w tym okresie będą mieli znacznie więcej "rybich" cech w sferze emocji, działania, zainteresowań i sposobu myślenia. Oczywiście, spłycam tu nieco temat, by nie rozpisywać się nadmiernie.

A`propos - akurat w 2012 Neptun gości w Rybach, co (w zależności od indywidualnych kosmogramów) może dać Rybkom mnóstwo intuicji i wiele, wiele dobrych duchowych zmian. W gorszym przypadku może stać się przyczyną zagubienia duchowego i emocjonalnego z całą "gamą" iście neptunicznych barw. To położenie, jak mówią astrologowie, z pewnością odbije się na całym zodiaku, bo Neptun (patron) w swoim tajemniczym znaku ma ogromną "siłę rażenia" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...