Skocz do zawartości

Klątwa pecha


piotrek18

Rekomendowane odpowiedzi

witam chyba na mnie jakas klątwa ciąży:

- niezdalem w 2 klasie technikum

- jakies pol roku temu jadac motorem nagle wyrwalo mi motor na kolo sama manetka sie odkrecila spadlem i polecial na samochod ojca nasczescie

- kiedy zrobilem motor dalem gosciowi sie przejechac lecz on sie rozwalil na samochodzie po przejechaniu 100m

- zamienilem motor na samochod wszystko bylo ok technicznie ale samochod po przejechaniu z 60km sie ***** (ocenzurowane)

- w 1 dzien prawa jazdy poszedlem do apteki zostawilem samochod na parkingu wrtacam a caly bok skasowany babka mi wjechala tylem i skasowala samochod rodzicow

- polamalem wczoraj klucz w zamku

- dostalem mandat od stary miejskiej za brak smyczy dla psa

- dostalem mandat za brak biletu bo niemailem go gdzie kupic a w poprzednia strone jehalem taxowka wiec prosze nie mowic ze niemam pieniedzy lub pozalowalem kase

 

 

zaczynam podejrzewac ze ktos na mnie klatwe rzucil!!! prosze o pomoc

Edytowane przez Jaga_Wiedzma
Wulgaryzm w tekscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Ja się bardzo na klątwach nie znam, ale przyznaję, że "siła złego na jednego..."

Mam jedną radę- dopóki się z tym jakoś nie uporasz nie wsiadaj do auta czy na motor, mandaty to tylko kasa, ale reszta to Twoje życie. Rzeczywiście. Trzeba się nad tym zastanowić...

A powiedz, Piotrek, czy masz jakiekolwiek kontakty z magią? Rytuały, zaklęcia, spirytyzm... Brałeś w czymś takim udział?

Myślę, że bardziej zaznajomieni z tematem zechcą Ci coś podpowiedzieć, ale jeśli w czymś takim uczestniczyłeś, to przyczyna tam może tkwić.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem ale w moim bloku zostala zamordowana kobieta i widzialem 2 razy cien "idacy po scianie" wogule dziwne rzeczy czasem sie w moi m domu dzieja, a pozatym mam sny co zdarzy sie nastepnego dnia i sprawdzilo sie to juz wiele razy

 

edytuj: nie wiem czy to ma cos do znazenia ale moj ojciec jest tez baaardzo ale to bardzo pechowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przejrzyj, Piotrek te wątki, powiniwneś tam znaleźć interesujące Cię informacje. To jedna z możliwości. Druga to ta, którą zaproponowała Ci Drahma.

http://www.ezoforum.pl/magia/7460-zrzucanie-klatw.html

http://www.ezoforum.pl/magia/10818-magia-ochronna-i-odczyniajaca.html

http://www.ezoforum.pl/magia/6896-jak-rozpoznac-zly-urokz.html

Ale, jeśli to trafi do Twoich przekonań, jest jeszcze trzecia:

Witamy na www.egzorcyzmy.katolik.pl !

Przyjrzyj się temu, oceń, rozważ... Mam na myśli modlitwę o uwolnienie. Egzorcyzmy są dla innych przypadków, chyba...

Może się jeszcze ktoś odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy tych niesczesc ciag dalszy!!!!!!!!

 

- prawie mialem dzisiaj zderzenie czolowe lecz zdazylem "uciec"

- jada samochodem odpadl mi tlumik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- wychodzac z klatki w tym samym momencie koledze na parkingu wjechal gosciu w samochod !!!!!!

 

cos jest na rzeczy nawet znajomi mowia ze cos jest z moja osoba nie tak w sensie ze mam strasznego pecha i chyba ze jakas klatwa prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś super master turbo dymo power ranger podpisał umowę z gg na tych co dalej nie wysyłają tych łańcuszków albo na śledziku coś ktoś wkleił.

Lepiej sprawdź archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to panikuje, nastawia się - ergo sam to powoduje. Choć kiedyś tam ktoś mógł złą intencją mu coś tam spowodować. A co do nie zdania do następnej klasy :D Wybacz, ale wybitny pech :D:D:D Miałeś same piątki na czwórkach i się uwzięli żebyś nie zdał? :P

Co do motoryzacji szybciej uwierzę, bo sam takie rzucałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Oczyścić siebie i mieszkanie zawsze warto, pozostały czas poświęcić należy na naukę. Wtedy nie będzie problemów w szkole. I wiecej rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie właśnie przed chwila wyłączyło okienko Firefox kiedy pisałam do Ciebie długaśny post . Czy to był pech? a nawet jeśli ! Napisze drugi raz. Świat sie nie zawalił. Zyje.

 

popracuj nad sobą nad nastawieniem. :))) PrzeczytaMurphy Joseph Potęga podświadomości.pdf - milordi - Chomikuj.plj potęge podświadomości

 

bardzo polecam!

 

Jak będziesz tak bardzo sie przejmował. (no wiem wiem ze tu chodzi o życie. ale jakbyś miał umrzeć bo ktoś rzucił na Ciebie klątwę, czy cos chce Cie zabić to już dawno byś nie żył)

Nie doszukuj sie w każdej sytuacji pecha. Bo wpadniesz w ten łańcuch i pechem nazwiesz nawet sytuacje kiedy zabraknie Ci cukru w cukierniczce właśnie wtedy kiedy będziesz chciał posłodzić swoja herbatę. A Twoje nastawienie będzie tylko nakręcało do tworzenia kolejnych "pechowych sytuacji"

 

 

życzę Ci miłego i pozytywnego dnia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze samochody stare?tez mialam takiego pecha kiedys za kazdym samochodem mojego ojca.jako ze byly wiekowe to za kazdym razem jak wsiadalam to cos w nich odpadalo, jak co ci nagle odpadnie to latwo o wypadek itd.jak wsiadlam w nowszy samochod pech minal:)trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie chce reklamować kobiet ale szeptuchy

http://www.eioba.pl/a79228/szeptuchy_z_podlasia_pomoga_na_wszystko

http://forum.gazeta.pl/forum/w,468,56477873,56477873,szeptucha_na_Podlasiu.html

jak się postarasz to w internecie można znaleśc numery tel do kilku ale nie wiem czy aktualne, pomagają za darmo ewentualnie za symboliczne 10-20zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Jaga_Wiedzma
witam chyba na mnie jakas klątwa ciąży:

- niezdalem w 2 klasie technikum

 

Nie pech ale mało nauki.

 

-

jakies pol roku temu jadac motorem nagle wyrwalo mi motor na kolo sama manetka sie odkrecila spadlem i polecial na samochod ojca nasczescie

- kiedy zrobilem motor dalem gosciowi sie przejechac lecz on sie rozwalil na samochodzie po przejechaniu 100m

 

Przyczyny techniczne i brak uwagi.

 

 

- zamienilem motor na samochod wszystko bylo ok technicznie ale samochod po przejechaniu z 60km sie ******

 

Przede wszystkim poznaj reguamin i nie uzywaj takich słów bo dostaniesz ostzreżenie i punkty karne.

 

 

- w 1 dzien prawa jazdy poszedlem do apteki zostawilem samochod na parkingu wrtacam a caly bok skasowany babka mi wjechala tylem i skasowala samochod rodzicow

- polamalem wczoraj klucz w zamku

 

Tu się zgodzę, pech.

 

- dostalem mandat od stary miejskiej za brak smyczy dla psa

 

Złamanie przepisów prawa nie jest pechem.

 

- dostalem mandat za brak biletu bo niemailem go gdzie kupic a w poprzednia strone jehalem taxowka wiec prosze nie mowic ze niemam pieniedzy lub pozalowalem kase

 

A u kierowcy nie dało sie kupić? Jeśli nie i kierowca nie wyjaśnił, masz parwo sie odwołać. Mandat jest pewną formą decyzji administracyjnej i masz prawo się odwołać.

 

Jeśli w dalszym ciągu uważasz, ze masz pecha przejrzyj temat z mojej sygnatury. Znajdziesz tam skuteczne sposby na klatwy i uroki a takze na pecha.

Zmień też spsoób myslenia bo myślisz o pechu, że go amsz i tym samym przyciągasz go do siebie. Błędne koło się robi ale tak to właśnie działa.

 

 

 

zaczynam podejrzewac ze ktos na mnie klatwe rzucil!!! prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...