Jump to content

10 marca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 10 marca :

 

Mądry, chętnie oddający się poważniejszym studiom - potrafi jednocześnie umiejętnie prowadzić swe różnorodne interesy. Ma wielką ilość projektów i pomysłów - może jednak przy tym wykazywać pewne niezdecydowanie lub zmienność - o ile chodzi o ich realizację. Chętnie wypełnia swe obowiązki i broni swego honoru: można mu wierzyć. Wykazuje skłonności artystyczne. W zachowaniu się miły i uprzejmy - ma w sobie jednak coś dziwacznego. Łatwo może zdobyć popularność i osiągnąć powodzenie towarzyskie. Może być dobrym lektorem, kaznodzieją, prelegentem, zarówno jak i literatem. Jest to człowiek ożywiony dobrą wolą, co jednak nie zawsze zostaje zrozumiane przez otoczenie. Niezwykle wrażliwy na oddziaływanie zarówno dodatnie jak i ujemne - przeżywa nieraz rozczarowania w związku z trudnościami, jakie mu stwarzają inni ludzie. Jest to jakby odwrotna strona jego popularności, przy czym trzeba dodać, że przykrości życiowe znosi w milczeniu i nie skarży się. Nie można powiedzieć, aby był zarozumiały - jest bowiem dość ustępliwy. Skromny, dystyngowany - nieraz nawet okazuje zbyt mało samodzielności i chętnie naśladuje innych - idzie drogami utorowanymi poprzednio przez liczne przykłady. Wady tych urodzin - to zmysłowość, tendencja do wygód i użycia. Nieraz pod naciskiem przykrości życiowych czuje silną potrzebę wyzwolenia i wzniesienia się wzwyż i staje się błęboko religijny. Może jednak również popaść w rezygnację i obojętność. Trudno przychodzi innym ludziom zrozumieć jego skomplikowaną naturę, ale trzeba dodać, że również trudno przychodzi mu zrozumieć samego siebie. Otoczenie nieraz zadaje sobie pytanie, widząc jego spokój i milczące zamknięcie się w sobie - czy to jest obojętność i tępota, czy też objaw głębokiej mądrości? Niechaj się strzeże zmysłowości zarówno jak i zamiłowania, jakie się w nim łatwo może rozwinąć do środków podniecających lub odurzających. W sprawach finansowych nie okazuje dostatecznej ostrożności - gdyż jest wielkim zwolennikiem użycia. Niedostatecznie również troszczy się o swe zdrowie i łatwo mogą mu grozić rozstroje nerwowe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

No cóż..jak dla mnie..niekoniecznie...mam swój sposób na życie i nie mam potrzeby, aby powielać życie innych osób...ale to są moje odczucia...co do reszty tego postu...można by powiedzieć,że jest adekwatne do mojej osoby...:_jezyk_oko:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Uchodzą za osoby mądre i szlachetne. Tak jest też chyba w rzeczywistości, ponieważ działają w sposób przemyślany i godny. To co wykonują, traktują z należytą powagą. Są obowiązkowi i wymagający, zarówno w stosunku do siebie jak i do innych. Nie zrobią nic, co mogłoby przynieść ujmę na ich honorze. W kontaktach międzyludzkich są szczerzy i otwarci. Ich psychika jest niezwykle wrażliwa. Trudno jest im podjąć decyzję nawet w sprawach małej wagi. Często towarzyszy im zmiana nastrojów. Są jednak lubiani przez otoczenie, w czym pomocna jest zapewne ich zmysłowość.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Zyję na co dzień z osobą urodzoną w tym dniu i prawie wszystko się zgadza, aczkolwiek dodałabym, że ta osoba ma niezwykle słomiany zapał. Dużo pomysłów, chęć naśladowania innych (tych lepszych), dużo planów, które nigdy nie zostają zrealizowane aczkolwiek taka cecha jak spokój i opanowane jest bardzo widoczna i pomocna w wielu dziedzinach życia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...