Jump to content

11 marca


Marcin

Recommended Posts

 • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 11 marca :

 

Jego charakter jest silny i wyniosły, a usposobienie władcze i bynajmniej nie pokojowe. Jest to indywidualność wybitna, działająca szybko i zręcznie. Umysł jego jest przenikliwy i ostry, a zdolności wykonawcze bardzo duże. Zdecydowany w stopniu najwyższym - skierowawszy swe siły do jednego wyłącznie celu - może osiągnąć doskonałe rezultaty. A jednak - mimo wszystko - w swym życiu osobistym nie zawsze udaje mu się osiągnąć szczęście. Nieustannie układa jak najbardziej wyniosłe i fantastyczne projekty - w czym jest mu pomocą jego bujna wyobraźnia. Rzadko zdarza się człowiek tak urodzony, który nie miałby jakichś specjalnych tajemnic lub nie był zaplątany w tajemnicze przeżycia. Potrafi on niezwykle zręcznie przenikać tajemnice innych, a swą życiową działalność lubi również otaczać tajemnicą, pozostając w ukryciu i nie wysuwając się zbytnio na plan pierwszy. Jest on niezwykle zawzięty i uparty i dlatego może działać w sposób udręczający na jednostki o innym temperamencie i charakterze. Chociaż nie można o nim powiedzieć, aby był zarozumiały - trudno jednak go zadowolić. Jeszcze trudniej jest przeniknąć jego właściwe zamiary i dojść, czego chce w istocie. Mimo najrozmaitszych przeciwności potrafi sobie torować drogę poprzez wszelkie trudności, a instynkt nieomylny wiedzie go do celu. Życie jego wypełniają niezwykłe wydarzenia i przeżycia. Zręczny, dostosowujący się, sympatyczny - lubi zmiany i wszystko ekscytujące. Kobieta tak urodzona - posiada dużo wdzięku, a jej życie psychiczne jest wysubtelnione; nie zawsze czuje się szczęśliwa. Czego się strzec winien. Jego natura jest nierzadko podwójna, o sprzecznych tendencjach, a uczucia mogą się znajdować w konflikcie z umysłem. Aktywny, często niezadowolony - okazuje skłonność do kłótni i sporów i może podlegać niebezpieczeństwu zranienia, zwłaszcza w godzinach nocnych. Podwójność w jego życiu może się jeszcze tak zaznaczyć, że będzie adoptowany lub też wychowywany nie przez własnych rodziców - ewentualnie posiadać dwa ogniska rodzinne lub w wieku późniejszym dwa mieszkania, albo też wykonywać dwa zawody jednocześnie.

 

 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • 2 years later...
Jeszcze trudniej jest przeniknąć jego właściwe zamiary i dojść, czego chce w istocie. Mimo najrozmaitszych przeciwności potrafi sobie torować drogę poprzez wszelkie trudności, a instynkt nieomylny wiedzie go do celu. Życie jego wypełniają niezwykłe wydarzenia i przeżycia. Zręczny, dostosowujący się, sympatyczny - lubi zmiany i wszystko ekscytujące. Kobieta tak urodzona - posiada dużo wdzięku, a jej życie psychiczne jest wysubtelnione; nie zawsze czuje się szczęśliwa. [...] a uczucia mogą się znajdować w konflikcie z umysłem.

 

 

z tym zgodze sie w 100% ! Jestem urodzona 11 marca :)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Witam

 

Potrafi on niezwykle zręcznie przenikać tajemnice innych, ...

 

Czasem pojawia się jeszcze określenie: "rozumie świat"....

 

Opis jest bardzo wyrazisty, bardziej stanowczy niż moje zdanie o samej sobie, ale pasuje.

 

Dzięki

 

Pozdrawiam

Urodzona 11 marca

Link to comment
Share on other sites

 • 4 months later...

Jego natura jest nierzadko podwójna, o sprzecznych tendencjach, a uczucia mogą się znajdować w konflikcie z umysłem.

 

W dużej części odnajduję siebie w tym opisie, zwłaszcza ten fragment doskonale mnie charakteryzuje... Niestety

Link to comment
Share on other sites

Jego natura jest nierzadko podwójna, o sprzecznych tendencjach, a uczucia mogą się znajdować w konflikcie z umysłem.

 

W dużej części odnajduję siebie w tym opisie, zwłaszcza ten fragment doskonale mnie charakteryzuje... Niestety

W końcu sam znak zodiaku, dwie ryby płynące w przeciwnych kierunkach też świetnie charakteryzują mój przypadek.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 2 weeks later...

 

J Nieustannie układa jak najbardziej wyniosłe i fantastyczne projekty - w czym jest mu pomocą jego bujna wyobraźnia. ..

 

 

Chociaż nie można o nim powiedzieć, aby był zarozumiały - trudno jednak go zadowolić.

 

 

 

Noo moja siostra (5 lat) sie wtedy ur. i juz sie zgadza.

chociaz moze dlatego, ze to jeszcze dziecko ;)

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • 1 month later...
 • 1 year later...
 • 1 month later...

Wielcy w działaniu, o wiele mniejsi w uczuciach. Wybitne indywidualności o przenikliwym umyśle. Mają dużo fantazji. Rozsadza ich energia i ambicja. Na drodze do celu pokonują wszelkie przeszkody. Nie cofają się przed niczym. Obce są im sentymenty i słabostki. Silny charakter pcha ich do działania. W kontaktach międzyludzkich są skryci i nie uzewnętrzniają swoich odczuć. Upór i zawziętość są ich nieodłącznymi towarzyszami.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
 • 3 years later...

wszystko na pozór się zgadza, lecz wewnątrz czuję się taka krucha. zupełnie inaczej potrzegam samą siebie, aniżeli powinnam chyba ;-)

dzięki za opisy!

Link to comment
Share on other sites

 • 3 years later...

Człowiek urodzony w dniu 11 marca wyróżnia się spośród swego otoczenia tym, że jest niesamowicie dumny. By bronić swego honoru, zakusów na który gotów jest dopatrywać się w najniewinniejszym zachowaniu swego otoczenia, gotów jest walczyć i kłócić się z każdym.

 

Jest bardzo wojowniczo nastawiony, wręcz kłótliwy i byle pretekst wystarczy mu do zwady. Uważany jest za człowieka bardzo wyniosłego i nie da się nie zgodzić z tą opinią, a ponadto ma bardzo silne zapędy dominacyjne, gdyż wydaje mu się, że posiada doskonałe predyspozycje do tego, by sprawować władzę.

By osiągnąć ten cel, gotów jest działać metodami niemającymi nic wspólnego z etyką i pokojem, nie zawraca sobie bowiem głowy takimi – w jego mniemaniu – drobnostkami, wyznając zasadę, że cel uświęca środki.

Jeśli ktoś buntuje się przeciwko jego dążeniom, nie waha się przed nieczystymi zagraniami, by usunąć go sobie z drogi. Przez ową bezwzględność i brak skrupułów zazwyczaj działa bardzo szybko i zręcznie i naprawdę rzadko zdarza się, by nie był w stanie osiągnąć swego celu. Posiada nieprzeciętny intelekt i wielką przenikliwość, a także niemal wybitne zdolności wykonawcze, dzięki którym potrafi wcielić w życie każde swoje zamierzenie.

 

Umie wszystkie swe siły i całą energię skoncentrować na jednym konkretnym celu i daje mu to naprawdę doskonałe rezultaty, zresztą nie ma w tym niczego dziwnego. Bardziej dziwne jest to, że mimo iż jest tak bardzo skuteczny i powinno mu się wszystko udawać w każdej dziedzinie życia, zazwyczaj osiąga sukces i spełnienie jedynie w sferze zawodowej, zaś jego życie osobiste zwykle  w ogóle nie istniej bądź też nie daje mu żadnego szczęścia ani satysfakcji.

Człowiekowi urodzonemu 11 marca wielkie zasługi oddaje także jego wielka wyobraźnia, która powoduje, że z każdej opresji potrafi znaleźć wyjście, bo układa najbardziej fantastyczne – wydawałoby się – plany, które jednak w jego wykonaniu okazują się być zaskakująco skuteczne.

Ponadto bardzo sprawnie intryguje i chętnie korzysta z tej swojej umiejętności jeśli nie może jakiegoś celu dopiąć innymi, bardziej konwencjonalnymi metodami.

Umie także dzięki swej przenikliwości odkrywać sekrety ludzi, bez względu na to, jak usilnie starają się ukrywać je przed jego wzrokiem, właściwie można zaryzykować stwierdzenie, że nie da się nic przed nim ukryć. Daje mu to wielką przewagę, bo widzi ludzkie pobudki i intencje jak na dłoni, własne pozostawiając w całkowitym ukryciu, zatem z niektórymi ludźmi może sobie pogrywać, jak tylko mu się spodoba, a oni nawet nie będą sobie zdawali sprawy z tego, że od początku stoją na straconej względem niego pozycji.

Zalety

Niepospolite umiejętności, nad którymi długo można by się rozwodzić oraz ostry, przenikliwy intelekt to bez wątpienia najważniejsze zalety człowieka, który przyszedł na świat w dniu 11 marca i to właśnie one oddają mu największe zasługi.

Ponadto cechuje go wielki upór i zawziętość, ale tylko w dobrym tych słów znaczeniu, tym bardziej, że nigdy nie upiera się bez sensu przy swoich racjach, ale taką konsekwencję wykazuje jedynie wówczas, gdy jest to jak najbardziej wskazane.

Jest bardzo przedsiębiorczy i zaradny, żadne przeciwności – losu czy przeszkody, jakie na jego drodze mogą starać się piętrzyć nieżyczliwi mu ludzie, nie są dla niego straszne i nie mogą go zmusić do odwrotu.

W swych działaniach wykazuje się wielką odwagą, jest wręcz nieustraszony, dlatego można mieć pewność, że nie spocznie, póki nie dopnie swego, bez względu na to, jak dużo czasu, wysiłku i czegokolwiek innego będzie go to kosztowało.

Pomaga mu w tym także wydatnie jego mocno rozwinięta intuicja, która stanowi kolejną jego mocną stronę, bo dzięki niej przeważnie nieomylnie wybiera kierunek, w którym następnie podąża.

 

Wady

Wymienione jako zalety człowieka urodzonego 11 marca jego zawziętość i upór wprawdzie oddają mu wielkie zasługi, jednak dla jego otoczenia, a zwłaszcza oczywiście najbliższych, mogą stanowić prawdziwe udręczenie, głównie dlatego, że często stawia siebie jako wzór do naśladowania, jednak nie wszyscy podzielają to jego zdanie.

Poza tym może być bardzo męczący ze swoim ciągłym dążeniem do kolejnych celów, bez chwili odpoczynku i bez żadnych skrupułów. Rzadko liczy się z opinią i uczuciami innych, nawet najbliższych mu osób, co również nie zaskarbia mu powszechnej sympatii.

Nie można wprawdzie nazwać go człowiekiem zarozumiałym, ale jednak wydaje mu się, że nikt nie dorasta mu do pięt pod względem skuteczności działania i konsekwencji i wobec swych bliskich żywi ogromne wymagania, co do których doskonale wie, że nikt poza nim nie jest w stanie im sprostać, ale i tak denerwuje się, kiedy widzi, że oni nie są w stanie tego zrobić.

Ponadto często domaga się, by jego otoczenie domyślało się jego oczekiwań i pragnień i spełniało je, ponieważ jednak jest dość zamknięty w sobie, nie da się go przeniknąć, zatem nikt nie jest wstanie zaspokoić jego wymagań, co również generuje konflikty.

 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...