Jump to content

pomozcie to wazne!!


milenalodz

Recommended Posts

ostatnio bylam u kolegi i pokazal mi zdjecie ktore zrobil mu jego kolega z miska pelna lisci maruhuany jeszcze tej samej nocy snilo mi sie ze mieszkalam jeszcze tam gdzie wczesniej (zanim sie przeprowadzilam) potrzebowalam czegos z barku i ja tam patrze a tam pelno ziola roznych narkotykow az sie wszystko wysypywalo tak tego bylo duzo i po chwili przyszedl ten kolega i zachowywal sie tak jak bysmy tam razem mieszkali itp. nigdzie nie moge znalezc wyjasnienia tego snu mam nadzieje ze ktos wie o co w tym chodzi...

Link to comment
Share on other sites

milenalodz, ten sen na prawdę wydał Ci się taki ważny?

Według mnie to po prostu zwyczajna reakcja na obraz zobaczony w ciągu dnia, zwłaszcza jeśli zobaczenie tego zdjęcia wywołało w Tobie jakieś uczucia, wywarło na Tobie wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie odezwały się Twoje uczucia moralne - zobaczyłaś go w sytuacji niepoprawnej, nieodpowiedzialnej i w naszym kraju wiążącej się z sankcjami prawnymi. Stąd ten niepokój, moim zdaniem. Podświadomie zdałaś sobie sprawę, że głupi wybryk mógłby się nieciekawie dla owego kolego skończyć, gdyby zdjęcie, czy też odpowiednie informacje trafiły w (nie)odpowiednie miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...