Skocz do zawartości

Zachwile ma być sex, a tu ojciec wchodzi..


Maliboo

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sen wielokrotnie sie powtarza w roznych wersjach, ale motyw jest ten sam:

Zazwyczaj jest sytuacja, ze zaraz mam zaczac sex z jakas fajna dziewczyna/kobitea/ raz byly dwie cud dziewczyny ^^, za kazdym razem kiedy ma do czegos, dojsc ojciec nadle wpada do pokoju i czegos szuka lbo chce albo przechodzi, i z sexu nici, a czasami za chwile konczy sie sen.

Ten sen musi cos oznaczac, bo powtarza sie juz dluugi czas z roznymi dziewczynami w roznych miejscach.

Raz byla tak wersja ze bylem z dorosla kobieta w wannie, naokolo duzo blekitu bieli, woda ciepla, kobieta siedzi tak jakby na mnie, za chwile zaraz by sie cos zaczelo... ale po przeciwnej stronie siedzi macocha (z ktora aktualnie mieszkam, a nie darze jej jakimis glebszymi uczuciami, zlych stosunkow nie mamy ale nie lubie jej jako czlowieka, ne lubie tak poprostu - klocimy sie charakterami)

Patrzy sie mi w oczy i z taka bestresowa mina, usmiechnieta ale tak grzecznie.

Wszyscy jestesmy nadzi, a ja swoja meskosc tak jakby przykrywam udem kobiety. W snie jestem zirytowany ze ona tak siedzi i sie patrzy ale nic jej nie mowie. Jestem wkurzony ze okazja mi przejdzie kolo nosa i snow nie bedzie seksu a sen zaraz sie skonczy (bo czasami mam taka swiadomos ze to sen, ale nie moge na niego wplywac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...