Jump to content

cykl snów o niebieskiej wodzie


Vesanya

Recommended Posts

Ostatnio cały czas śni mi się woda, początkowo przezroczysta normalna pozniej niebieska. Za każdym razem badam we śnie czy jest czysta. Wchodze do niej i widzę, że jest czysta.

 

Pierwszy sen: jestem w mieście. Starym, widzę stare kamienice, łuki nad wąskimi uliczkami. Jestem na rynku/placu. Nagle pojawia się woda - normalna przezroczysta. Woda zalała cały placyk. Pojawią sie fale. Woda jest czysta i przezroczysta. Kąpię się w niej i dziwie sie, jak to mozliwe zeby w środku miasta wyrosła woda.

 

Drugi sen: Idę sobie po zielonej trawie i widze mnóstwo oczek wodnych z intensywnie niebieską wodą. W jednym - malutkim oczku, pływala sobie mała kaczka - pamietam ze mnie to rozczuliło. Idę dalej, i widzę, że na trawie przy tych oczkach wodnych są zgniłe kawałki zwierząt (nie wiadomo jakich) pokryte larwami. Mysle sobie, ze chyba jakas katastrofa ekologiczna. Idę dalej i dochodzę do wielkiego jeziora, z intenstywnie niebieską wodą. Wchodze i badam czy woda jest czysta czy mętna - jest czysta, bo widze swoje stopy. Nagle znajduję się w łazience, zalanej wodą. Stoję sobie w wodzie (ta nie jest niebieska tylko normalna przezroczysta) i nagle czuję wielką falę wody która uderza mnie z tyłu - czuję ból. Nie wiem jakim cudem, znalazłam korek i wypuściłam całą wodę.

 

Trzeci sen: dziś śniła mi się wieża, w której pewien facet prowadził swój projekt badawczy. Ale do wieży dostali się wrogowie, i ja pomagałam temu kolesiowi z nimi walczyć. Pamietam skradanie się i podchody. Ostatnie odczucie miałam takie, że wieża została oczyszczona z wrogów. Wtedy znalazłam się pod wieżą, na zewnątrz. Otaczała mnie zielona trawa i znów widze parę oczek wodnych, z intensywnie niebieską wodą. Oczywiscie weszłam do jednego z oczek wodnych i znow zobaczyłam ze woda jest czysta mimo ze intensywnie niebieska. Pamietam, że zwróciłam uwagę na to, że wokół niebieskiego oczka jest intensywnie zielona trawa.

 

Powiem szczerze, że wiem mniej wiecej jak interpretować wodę, ale nie mam pojecia co oznacza niebieska woda. Czuję że ten cykl snów o wodzie jest dla mnie ważny, bedę wdzieczna za pomoc w interpretacji. To były bardzo wyraziste sny.

 

Z gory dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

to może być oczyszczanie wewnetrzne psychiczne po jakis wiekszych wydarzeniach z niedalekiej przeszłości lub ogolnie Czas pozytywnej przemiany. :) Porzucanie starej skorupy starych uwarunkowań starych problemów i jakis trosk. Lepsze spojrzenie w przyszłość:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...