Skocz do zawartości

Sprawy przyszle i terazniejsze.


czarna131415

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie..Ostatnio wrózylam pewnej kobiecie (Pani M),na temat jej zwiazku i wyszly mi nastepujace karty:

Jaka ona jest w tym zwiazku:9 bulaw-Król bulaw

Jaki on jest w tym zwiazku-Smierc-As mieczy

Co czeka zwiazek w przyszlosci:10 denarów-5 pucharów-Giermek mieczy

Oraz wypadly karty dodatkowe:3 bulaw-Królowa mieczy-Glupiec.

 

Cóz..Ja mysle,ze ten zwiazek przechodzi transformacje,która bedzie bolesna dla pani M.Ten pan poszukuje nowych rozwiazan,ale nie wiem czy interpretowac to jako,ze ich zwiazek sie totalnie rozpadni,a pan pójdzie w strone innej?

Przyszlosc:W sumie widze szczescie zapuszczenie korzeni itp,ale pózniej pojawia sie 5 pucharów.Ja interpretuje to wlasnie jako niechec do zmian,no a pózniej Giermek mieczy..Czyzby nowy mezczyzna..No i ten Glupiec..

 

Nie no szczerze mówiac,to nie wiem co o tym wszystkim myslec.Mam straszny metlik w glowie,a nie chce zle podpowiedziec.Co wy o tym myslicie..??Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

mam wrazenie, ze pani w tym zwiazku jest bardzo zdominowana pzrez pana; pan uzywa roznych "zagran", w tym ekwilibrystyki slownej, zeby ja dolowac

pan - taki typ zarozumialego, "zimnego drania" - absolutnie sie z pania nie liczacy

widac klotnie na horyzoncie, pani bedzie sie dopytywala i zadala wyjasnien, ale bez sukcesu - bedzie zignorowana, potraktowana "z gory"

mysle, ze pani - zraniona - zdecyduje sie odejsc, moze nawet juz jest ktos w jej zyciu, kto daje jej szanse (tak ona to widzi) na normalny zwiazek - ale ona jeszcze dla uczciwosci i spokoju sumienia bedzie probowala naprawic ten stary (a wlasciwie ma nadzieje, ze jak zapyta obecnego pana o te wyjasnienia - to on zrozumie, jak sie zachowywal i cos sie zmieni) - jednak u pana takich checi nie ma i nie bedzie :(

do pani to wreszcie dotrze i zdecyduje sie sprobowac odejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

on jakis zupelnie odciety w tym zwiazku uczuc tu nie widac kobieta jakas postawe obronna chyba przyjela ale czemu nadal sa razem?

przyszlosci w tych kartach szczesliwej dla nich nie widac ot beda ze soba jesli nie zdecyduja sie na rozstanie ale na zasadzie jeden obok drugiego a nie razem wspolnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...