Skocz do zawartości

Iwaz-Raido-Laguz


gosiek02

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bede wdzieczna za pomoc w interpretacji.

Pytanie bylo czy Pan X pozbedzie sie problemow finansowych ?w jakim czasie ?

wyszla IWAZ-RAIDO-LAGUZ.

moja podroz z runami dopiero sie zaczyna i dlatego bede wzieczna za pomoc...czy powinnam dobrac 4 karte by sprawdzic czas oczekiwania?:wstydnis::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Wg mnie to sytuacja szybko się rozwiąże i raczej pozytywnie...Laguz mówi tutaj o zharmonizowaniu tej sytuacji i o jej ustabilizowaniu...warto byłoby także wsłuchać się w podpowiedzi intuicji.....jeżeli nie wystarcza Ci informacja, że sytuacje rozwiąże się szybko (Raido) to dołóż czwartą runę....i na przyszłość rada....najpierw poznaj runy, a dopiero później wróż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci za twoja odpowiedz. wlasnie w ten sposob zinterpretowalam tez ten rozklad. ale dlatego ze to moje poczatki to wolalam sie upewnic i spytac kogos kto dluzej sie zajmuje runami . Sowilo z runkami sie juz zapoznalam chociaz jeszcze duzo przede mna..By poznac je blizej i lepiej je wyczuc,chcialam rozlozyc karty dla siebie . Ale chyba robily "mi psikusa" gdyz wszystko wychodzilo na odwrot. I temu padlo pytanie mojego przyjaciela. Czy tobie kiedys zdazylo sie cos takiego ? ze runy nie chcialy odpowiedziec ? pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92
dziekuje ci za twoja odpowiedz. wlasnie w ten sposob zinterpretowalam tez ten rozklad. ale dlatego ze to moje poczatki to wolalam sie upewnic i spytac kogos kto dluzej sie zajmuje runami . Sowilo z runkami sie juz zapoznalam chociaz jeszcze duzo przede mna..By poznac je blizej i lepiej je wyczuc,chcialam rozlozyc karty dla siebie . Ale chyba robily "mi psikusa" gdyz wszystko wychodzilo na odwrot. I temu padlo pytanie mojego przyjaciela. Czy tobie kiedys zdazylo sie cos takiego ? ze runy nie chcialy odpowiedziec ? pozdrawiam i dziekuje za pomoc

 

Wiesz co, a może za bardzo się stresujesz przed wróżeniem?....może za bardzo boisz się odpowiedzi jaką otrzymasz....wycisz się jak najbardziej przed wróżeniem....odpręż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...