Jump to content

Sen o Lwie


Kalinkaa
 Share

Recommended Posts

Witam !;)

...śniło mi się, że po ziemii krążył dorodny lew, sierść miał bardzo lśniącą wpadającą z rudego w jasny brąz, lew atakował jakieś osoby, ja aby się przed nim uchronić wspinałam się jeszcze z drugą osobą na bardzo wysokie ściany zbudowane z takich miękkich materacy...w śnie towarzyszyło mi uczucie ogromnego strachu przed tym lwem...i wisząc na tej ścianie obserwowałam z góry jak krązy w kolko na dole.

...sen ten spędza mi sen z powiek...bardzo prosze o pomoc w zinterpretowaniu go...pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

zwierzęta we śnie czesto oznaczają nasze tłumione popędy, potrzeby emocje:) zastanow się czy nie tłumisz w sobie jakiejś agresji wobec otoczenia ? bądż też chęci jakiegoś działania, ekspresji, ale blokujesz to w sobie albo od tego uciekasz? Tłumiona potrzeba przybiera postać lwa, który atakuje i domaga się uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Vesanya Twoja odpowiedź zgadza się z moimi odczuciami ;) agresja wobec otoczenia to na pewno nie jest ;) ale fakt faktem że uciekam od niektórych spraw i cały czas staram się nad tym zapanować...bardzo dziękuję za pomoc w interpretacji snu ;)...teraz już wiem dokładnie do czego się odnieść...Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...