Jump to content

Ja Strzelec (15.12) On Wodnik (21.01)


Marika_

Recommended Posts

Chodzi mi o horoskop dla pani strzelec urodzonej 15 grudnia i pana wodnika urodzonego 21 stycznia.

Czy pani strzelec z panem wodnikiem ma większe szanse niż pani strzelec z panem rakiem?

Link to comment
Share on other sites

Pani STRZELEC i Pan WODNIK

 

Niech żyje wolność i swoboda. To będzie ich życiowe motto. W całym zodiaku trudno spotkać parę, która z takim oddaniem i entuzjazmem będzie walczyła o wolność, równość i braterstwo. Wodnik, który z reguły unika zbyt emocjonalnego zaangażowania ostro buntuje się widząc, że podstawowe prawa człowieka są pogwałcone. Strzelce zaś w genach zapisane już maja umiłowanie tych wartości. W ich świadomości nie mieści się więc, że może być inaczej. Jak można przypuszczać u państwa Strzelec - Wodnik będzie panowała czysta demokracja. Oczywiście wszelkie ich działania będą wykonywane za aprobatą partnera. "Nic o nas bez nas" nie będzie miało miejsca w ich domu. Nie oznacza to bezustannej wzajemnej kontroli. Przeciwnie, mają do siebie zaufanie i szanują się nawzajem. Ponadto każde z nich będzie swobodnie mogło rozwijać swoją indywidualność bez narażania się na reprymendy ze strony ukochanej osoby. Jest to rzadko spotykana umiejętność łączenia bycia razem z jednoczesnym prowadzeniem własnego życia. Nie jest to łatwe, innym wydaje się wręcz niemożliwe, a oni potrafią. Harmonii tego związku dopełnia udane i namiętne życie intymne.

 

Jesteście wspaniałą parą. Potraficie tak cudownie być ze sobą, że można się od Was wręcz uczyć. Kochając wolność i równość potraficie ją oferować życiowemu partnerowi. Ponadto jesteście sobie oddani i wobec siebie lojalni.

 

*********************************************************

Pani STRZELEC i Pan RAK

 

Wiatr i woda. W zasadzie ten związek ma rację bytu dla osób o wyższym rozwoju duchowym. Dzielące ich różnice potrafią świetnie do siebie dopasować. Zmęczona po dynamicznym i pełnym wrażeń dniu Pani Strzelec znajdzie w ramionach ukochanego Raka prawdziwe ukojenie. Gdy jest w dalekiej podróży on cierpliwie czeka jej powrotu.

 

Rak nie skory do opuszczania domu na dłużej, chętnie posłucha rewelacji ze świata. Ona tak wspaniale potrafi opowiadać. On przy niej pozytywnie się energetyzuje. Ona przyjaźnie nastawiona do ludzi, wiele od nich otrzymuje. Rak przy tym także korzysta. Sam wiele z resztą jej daje. Tyle czułości, troski i opieki może zaznać tylko od Raka. Każda kobieta chce być kochaną i docenianą. Chce czuć się bezpieczną. Rak to jej zapewni. Niestety może zdarzyć się i tak, że nie będzie aż tak sielankowo.

 

Różnice temperamentów i oczekiwań mogą być tak duże, że doprowadzić mogą do rozdźwięku między nimi. Co skończy się jak należy przypuszczać wzajemnymi żalami i pretensjami. Pani Strzelec poświeci się wtedy pracy zawodowej lub charytatywnej, on zamknie się w swojej skorupie i świat będzie obdarzał swoim malkontenctwem. W seksie również może być różnie. Wszystko zależy od predyspozycji Raka.

 

Stanowicie pewne przeciwności, które przy sprzyjających warunkach potrafią się świetnie uzupełnić. Jakie to będą warunki w dużej mierze zależy od Was obojga.

 

 

Czy pani strzelec z panem wodnikiem ma większe szanse niż pani strzelec z panem rakiem?

 

Marika na to pytanie musisz sobie odpowiedziec sama..... i prosze nie kieruj sie horoskopem a sercem ;)

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

dziękuję :)

Wiem, wiem. Dla mnie miłość się liczy :) ale źle układało mi się z baranem i rakiem, więc nie wiem czy nie popełniam tego samego błędu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...