Jump to content

23 marca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 23 marca :

 

Jest to człowiek uprzejmy, życzliwie usposobiony do wszystkich. Można polegać na jego prawości i lojalności. Nie jest szorstki ani okrutny - a jego zachowanie się jest pokojowe i delikatne. Trzeba dodać, że w swych namiętnościach jest jednakże dość impulsywny i wybuchowy. Jest lubiany powszechnie, ma życzliwych pomocników i towarzyszy oraz pomocnych przyjaciół. Sam on jednakże lubi odosobnienie i rozmyślania samotne. Dąży zawsze do tego, aby we wszystkim kierować się logiką i zdrowym rozsądkiem, lubi poważne studia i okazuje zdolności w kierunku naukowym. Gdy zostanie uczonym - może znacznie posunąć naprzód dział wiedzy w jakim pracuje, posługując się już uprzednio ustalonymi metodami i dążąc po liniach z góry wytyczonych. Do rozwijania nowych kierunków, wyprowadzaniem nowych wniosków i twórczości samodzielnej - mniej jest uzdolniony, dzięki czemu inni mogą go wyprzedzać na tym polu. Ma pewne skłonności konswerwatywne - i nie zawsze potrafi się dostosować do zmieniających się nieustannie warunków i okoliczności. Nie można o nim powiedzieć, aby nie był postępowy - owszem stosuje zawsze najnowsze ulepszenia i metody - ale tylko poruszając się w kierunku uprzednio ustalonym. Do zmian radykalnych nie ma skłonności. Lubi układać projekty, zbierać informacje, tworzyć nowe plany i studiować metody pracy. Praca ciężka i pełna wysiłków łatwo go zniechęca. Najszczęśliwszy bywa, gdy się urodzi przed południem ewentualnie od wschodu słońca do godz.2-ej po obiedzie. Wówczas może całkowicie opanować swój los, zmieniać wedle życzenia warunki swego życia i wznieść się ponad sferę swego pochodzenia. Osoby urodzone po południu - od godz. 14-ej do północy - już więcej są poddane losowi i muszą się bardziej dostosowywać do warunków i otoczenia. Na życie człowieka tak urodzonego znaczny wpływ wywierają rodzice, współdziałanie z innymi i małżeństwo. Osoby zaś urodzone od północy do wschodu słońca - mają dopiero ostatnią część swego życia najpo-myślniejszą.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Najszczęśliwszy bywa, gdy się urodzi przed południem ewentualnie od wschodu słońca do godz.2-ej po obiedzie. Wówczas może całkowicie opanować swój los, zmieniać wedle życzenia warunki swego życia i wznieść się ponad sferę swego pochodzenia.

 

z tym chyba zgodze sie najbardziej ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Uchodzą za ludzi mądrych i szlachetnych. Ce****e ich zdrowy rozsądek i umiejętność logicznego myślenia. Radzą sobie nieźle w życiu, jednak wielkich karier nie robią. Nie dziwi to, wziąwszy pod uwagę ich życzliwość, prawość i lojalność. Na szczyty wspinają się najczęściej osoby o twardym charakterze, natomiast urodzeni w tym dniu nie są przebojowi ani twardzi. Wytrwałość i odporność psychiczna też nie jest ich mocną stroną. Ponadto są zbyt zachowawczy i impulsywni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Jakieś słowa prawdy w tym są , ale chyba nie ze wszystkim bym się zgodziła. Chociaż mimo wszystko ciężko jest mi samą siebie oceniać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...