Jump to content

25 marca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 25 marca :

 

Pilny, pracowity, przewidujący - potrafi zręcznie dostosować się do sytuacji i warunków. Okazuje zdolności artystyczne i przejawia zamiłowanie do wszystkiego co nowe; ożywia go pożądanie zmian i reform, jakie wszędzie pragnąłby zaprowadzać. Pełen entuzjazmu i uporu - jest impulsywny i łatwo wpada w krańco-wość. W każdej okazji życiowej dąży do tego, aby stać na czele i panować. Najmniejszej ochoty nie ma aby być podwładnym i pracować pod kierunkiem innych lub też stosować się do cudzych wskazówek. Tylko wówczas czuje się szczęśliwy, gdy może iść w życiu za swymi własnymi pomysłami, projektami i przeprowadzać własną swą wolę. Trzeba przyznać, że plany swe układa bardzo zręcznie, a dzięki swej niezwykłej intuicji - łatwo potrafi przewidzieć rezultaty każdej swej czynności zarówno jak i przedsięwzięć innych ludzi. Lecz sam nie zawsze potrafi być dobrym wykonawcą - i dlatego też nieraz byłoby lepiej, gdyby ograniczył się jedynie do układania projektów, a wykonanie ich powierzał innym ludziom. W niebezpiecznych przygodach, jakie go w życiu czekają - zwycięży wielokrotnie. Zawdzięczać to będzie jednak raczej swej sile charakteru i wytrwałości, aniżeli szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Najprawdopodobniej jego wysiłki zostaną uwieńczone w końcu doskonałymi rezultatami i osiągnie dobrą pozycję życiową, obdarzającą go stałym powodzeniem i pozwalającą mu na prowadzenie życia pośród komfortu. Na swe wyniesienie zapracuje wysiłkami całego swego życia. W zakresie współdziałania z innymi - nawet wówczas, gdy natrafi na ludzi odpowiednich i pokrewnych sobie - podkreśla nieustannie wielkie znaczenie swej osoby, myśli o swej wielkości i nie zwraca uwagi na uczucia innych. Muszą nieustannie mu ustępować, o ile nie chcą wywoływać nieporozumień. Powinien dążyć do przejawiania większej tolerancji i harmonii w pożyciu z innymi, opanowywać swą niedyskrecję i porywczość w słowach.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 4 months later...

Dumni i pracowici. Mają duże zdolności artystyczne, które często właściwie rozwijają. Potrafią wiele spraw przewidzieć i zająć właściwe stanowisko. Są otwarci na wszelkie nowości, chętnie burzą stare schematy i struktury. Ich dużym atutem jest pracowitość, pilność i dokładność. Stawiają duże wymagania sobie i innym, dlatego są tak mało tolerancyjni i wyrozumiali dla cudzych słabości. Będąc przekonani o swojej wartości bywają uparci co do słuszności własnej sprawy i trudno ich przekonać, że może być inaczej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Mogłabym się zgodzić, wiele cech podanych mogę przypisać sobie, choć mam wrażenie, że jestem bardziej zrównoważona i zdystansowana (być może zawdzięczam to ćwiczeniom w zakresie społecznej wstrzemięźliwości). Uważam, że jestem dość trudnym przypadkiem, bo z licznymi wadami, których łatwo nie jest pokonać. Pragnienie władzy, kiedy jest się nieprzygotowanym do tej roli jest najgorsze. Więc choć ciągnie mnie do władzy, to staram się jej unikać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...