Skocz do zawartości

KSIĄDZ


Gość dream

Rekomendowane odpowiedzi

Mona_Lisa, mam wrażenie, że w pierwszym śnie ksiądz symbolizuje mężczyznę, którego postrzegasz jako niedostępnego. To wygląda tak, jakby ów mężczyzna jakimś zachowaniem zawstydził Cię (wszedł do łazienki kiedy z niej korzystałaś), zawstydziła Cię jego śmiałość.

On chciał od Ciebie książkę - a Tobie się wydaje że jej nie masz - to może odzwierciedlać Twoje poczucie, że nie masz mu nic do zaoferowania, jednak chyba istnieje jakaś słabo znana Ci część osobowości, która ma coś do zaoferowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Siema mam pytanie , dzisiaj w nocy śnił mi się umarły ksiądz , leżal w trumnie na jakiejś ulicy , od czasu do czasu przychodzili tam ludzie , był też jakiś festyn , na którym nie mogliśmy nic robić ponieważ była żałoba , przepraszam że nie napsałam szczegółowo ale szczerze mówiąc nie pamiętam go aż tak dokładnie . Przede wszystkim chce się dowiedziec co oznaczał właśnie ten zmarły ksiądz . Z góry dziękuje za odpowiedź . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sam zmarły ksiądz nie ma żadnego znaczenia bez odniesienia do innych symboli :)

 

Mnie się to od razu skojarzyło z uśpieniem moralności. Ksiądz jest tym, który większości kojarzy się z zakazami, nakazami i moralizowaniem. Zabawa jest, ale bawić się nie można, chociaż by się chciało.

Sen w moim odczuciu wynikający z takiego poczucia bycia ograniczonym (prawdopodobnie zewnętrznie) w relacjach towarzysko-imprezowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Parę nocy temu śnił mi sie Ksiądz, który jest moim przyjacielem. siedział obok ołtarza ze spuszczoną głową, w tym samym momencie zobazyłam moją przyjaciółkę (z podstawówki która dalej nią jest) wchodzącą do ławki. a później znalazłam się w mojej szkole i zobaczyłam jak kolejny mój przyjaciel(- tzn. jest coś między nami ale nie chcemy się śpieszyć , bo na razie ważna jest nauka) siedzi w swojej niebieskiej bluzie na lekcji polskiego, którego nie nawidzi i bawi się długopisem. a ja to widzę jakbym przelatywała obok nich i była niewidzialna. co to może znaczyć ?? pomóżcie mi to zinterpretować.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej! Parę nocy temu śnił mi się Ksiądz, który szedł koło mnie z pogrzebem i zostawił u mnie komżę i stułę. Potem wracał z drugiego pogrzebu i jak zawołałam żeby wziął tą komżę to jeszcze chciałam oddać mu pieniądze bo mu wisiałam, a on zaczął uciekać ale został i oddałam mu to wszystko. Co to może znaczyć ?? pomożecie mi to zinterpretować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Spróbuj odnieść ten sen do Twojej sytuacji uczuciowej,sfery emocjonalnej.Jesteś być może w takim momencie życia,w którym kończysz związek?Smutek w uczuciach, który jest zakończeniem pewnego etapu w Twoim zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

od kilku dni miewam różne sny, ale w każdym z nich pojawia się ksiądz, który jest na mnie zły bo robię coś nie tak jak powinnam (np źle zamiatam podłogę, źle się zachowuję), przy czym jest on na mnie okropnie zły i krzyczy. Zwykle ksiądz pojawia się na zakończenie snu. Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...