Jump to content

pożar operacja kłótnia i kot


princessParanoia999

Recommended Posts

W przeciągu kilku ostatnich dni miałam trzy bardzo wyraźne sny.Z doświadczenia wiem, ze takie wyraźne sny zawsze coś oznaczają dla mnie ale sama nie potrafię wydobyć z nich sensu dlatego proszę o pomoc.

 

1.Sniło mi się, że sprzątałam z kilkoma nieznanymi mi osobami strych i nagle ktoś wzniecił pożar.Widziałam ogromny wysoki ogień a chwilę potem cały strych wypełnił się duszącym dymem w którym zaczęłam się dusić.

 

2.Byłam w szpitalu i miałam poddać się operacji, pamiętam plastikową rurkę przez którą mieli mnie operować (głupie, wiem) a ja strasznie się bałam mimo, że to miał być tylko jakiś rutynowy zabieg.

 

3.Spotkałam się ze swoim chłopakiem w swoim domu.Wyszliśmy na spacer chcieliśmy potem wsiąść do samochodu.Kiedy wróciliśmy okazało się, że zjawili się goście mój brat i jakaś ciotka i nagle ktoś odjechał tym samochodem. Wtedy mój chłopak zmienił się w kota! Głaskałam go ale on uciekł do ogródka i zaczął miauczeć.Zaczęłam się ostro kłócić z rodzicami po czym zabrałam kota i odeszłam z domu.Znależliśmy się w jakiejś szopie.Kot zaczął się bawić a ja myslałam co teraz zrobić z życiem.

 

Bardzo proszę o możliwie szybką interpretację z góry dziękuję .

Link to comment
Share on other sites

Spełnił mi się sen nr 3 !!!!! Wiedziałam,że takie wyraźne sny coś znaczą dla mnie.

 

Mój facet ostatnio miał problemy w pracy a on źle reaguje na problemy zamyka się w sobie i ciężko z nim gadać. Teraz też tak było (zamienił się w kota i uciekł do ogródka) chciałam z nim pogadać, dotrzeć na wszystkie sposoby do niego (ugłaskać) ale on tylko złościł się na mnie (miauczał w ogródku).Wkońcu niemalże siłą go zmusiłam do rozmowy (zabrałam z ogródka) teraz mu przeszło już, znów jest sobą (kot bawi się) ale ja mam wątpliwości czy kiedyś znowu tak nie zrobi (zastanawiam się nad życiem)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...