Skocz do zawartości

pantera, dziecko, upadek,schody,bramka/siatka


koliber*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mialam dzis b.zakrecony sen. Snilam, ze poszlam odwiedzic znajoma u ktorej opiekowalam sie dziecmi. Przyszlam, panowal tam lekki zamet chyba. Pokoj byl duzy, kojaze delikatna zielen w tle. Kojaze tez duze wysokie loze.Nie wiem jak, ale w pewnym momencie, przeszlam przez ten wielki pokoj do scieny.Tam byl waski korytarzyk i schody prowadzace w dol.Nie wiem jak do tego doszlo, ale z tych schodkow spadlo male dziecko(dziewczynka 1-2lata). Widzialam tylko sam koniec upadku jak juz uderza glowa o posadzke. Zawolalam znajoma(matke). Powiedzialam ze ja po nia zejde bo korytarz byl strasznie wazki. Na dole byly jakies kraty co utrudnialo mi podniesienie maluszka. Byla nieprzytomna. Jego wiek tak jakby sie zmienial wachal miedzy 1rokiem z 2latami. Na koncu wydostalam maluszka z tej wneki/dziury.Wzielam przytulilam i trzymalam glowke. Nie moglam sie obrocic wiec wychodzilam tylem. Mala mocno trzymala sie nozkami mnie. Na chwile zaplakala ale szybko sie uspokoila.Poczatkowo nie chciala mnie poscic i pojsc do mamy.Polozylam ja na lozku.Nic jej sie nie stalo,byla juz spokojna.

Potem (cay czas wsz. dzialo sie w tej samej przestrzeni) tam gdzie byl ten korytarzyk byly kraty, jakas bramka, ale juz zniszczona i slaba. Pojawila sie tam pantera chyba. W bramie byla dziura. Ludzie sie wystraszyli. Ja pochwycilam te pantere. Ona szarpala sie, ale wiedziala, ze nie da mi rady. Nie pozwolilam jej wyjsc poza te brame. Trzymalam ja za pysk, otwierajac go.Nie wiem skad we mnie byla ta sila, brak leku i opanowanie.

I jeszcze jedna dziwna rzecz.Bylam na jakiejs ulicy. Szedl jakis orszak, pochod.Jakas kobieta wskazala na pajacyka wbudowanego w sciane z guziczkiem i zadala pytanie czy cos tam chce.Nie czekala na moja odp. tylko nacisnela. Ja sie wystraszylam. Pomyslalam"znowu" to tak sie dzieje i zaczelam uciekac. Tak jakby te poprzednie zdarzenia byly poprzedzone takim zdarzeniem. I tu sie obudzilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...