Skocz do zawartości

Sen ostrzegający?!


bershka

Rekomendowane odpowiedzi

Przed wakacjami miałam dość dziwny sen. Śnił mi się mój kolega,z którym kontakt mi się urwał. W tym śnie wyglądem wcale siebie nie przypominał,ale jakoś tak wiedziałam,że to on. Śniło mi się,że miał dziecko,stał nad kołyską z niemowlakiem,usypiał je,nosił na rękach. To było jego dziecko,ale matki w tym śnie nie było.

Przypadkowo spotkaliśmy się z nim znów w wakacje i wtedy coś między nami zaiskrzyło...byliśmy razem po czym on musiał wyjechać znów na kilka miesięcy.

Teraz wrócił,kochaliśmy się 2 razy bez zabezpieczenia.

Wiem...głupota,teraz się boję,że jestem w ciąży. Czy to możliwe,żeby sen o którym wspomniałam był snem ostrzegawczym i dziecko,które on nosił na rękach było naszym dzieckiem?!

Czy może to tylko mój strach przed niechcianą ciążą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pewnie że lepiej...tylko do testu musze czekać jeszcze co najmniej tydzień...ale nie w tym rzecz,chodziło mi bardziej o interpretacje tego snu,bo męczył mnie od długiego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałąm sen w którym nie było mnie a nikogo innego kogo znam za to były osoby które nas przypominały...to był dziwny sen do jakiegoś domu weszedł chłopak bardzo przystojny i wgl ale był wampirem i była jakaś dziewczyna która jak go zobaczyła to odrazu nim się zauroczyła ale stała na schodach i ukrywała się przed nim a jemmu tylko zabłysły oczy on został w tym domu na noc i uprawiali sex...później zniknoł a dziewczyna się zabiła.

sprawdzałam wyjaśnienie i znalazłam że wampir to znaczy że zostanie się wykorzystanym przez człowieka...a od nie dawna jestem z chłopakiem któremu strasznie zależy żebyśmy to zrobili...ale teraz się boje nie wiem a jak mnie po tym zostawi tylko wykorzysta i odejdzie... nie mam pojęcia czy wieżyć w sny czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...