Jump to content

30 marca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 30 marca :

 

Pragnie władzy i uznania - a może zajść daleko. Ma przyjaciół wysoko postawionych. Umysł jego obdarzony jest wielkimi zdolnościami. Jego kariera będzie całkiem swoista, jedyna w swoim rodzaju: może się wyróżnić swą przedsiębiorczością i zuchwałymi poczynaniami. Pełna entuzjazmu przyjaźń zajmuje w jego życiu dość dużo miejsca, a ten sam impet i gorliwość, jakie okazuje w innych sprawach życiowych - cechuje również i jego przeżycia miłosne. Szlachetny, namiętny, wspaniałomyślny w swych przejawach miłości -szybko się zakochuje i wstępuje bez namysłu w związki małżeńskie, co może później stać się źródłem większych przykrości. Najlepszym partnerem w małżeństwie dla takiego człowieka jest osoba ustępliwa i spokojna. O ile posiada ona jednak charakter bardziej samodzielny - wówczas pożycie małżeńskie może przyjąć formę mniej lub więcej wesołego pojedynku - niepotrzebnego marnowania energii i czasu na drobne spory. Potrzebuje żony czułej, łagodnej i dostosowującej się, która podziwiałaby jego energię i aktywności, nie przaciwstawiałyby mu się, znosiła cierpliwie jego wybuchy i - dążąc w życiu jego śladami - dopomagała by mu w trudnościach, jakie ciągle wywołuje swym pośpiechem, nadmierną gorliwością i impetem oraz nie zapominała o szczegółach, które on - w swym dążeniu naprzód - łatwo przeoczą. Jak wychować dziecko tak urodzone. Nie należy go dręczyć, dokuczać mu ani też siłą do niczego przymuszać. Gdy mu się zostawi samodzielność i pozwoli załatwiać jego drobne sprawy życiowe jak samo zechce - można go wszak również dopilnować. Gdy natomiast staje się podrażnione, gniewne i odrzuca wszelką pomoc - wówczas trzeba je zostawić samemu sobie i nie wyszydzać - lecz traktować przyjaźnie, perswadując jak najbardziej łagodnie i dobrotliwie. Bowiem na miłość, życzliwość i przyjaźń dusza takiego dziecka reaguje natychmiast posłuszeństwem i poddaniem się.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...

Często są wybitnie uzdolnieni. Rozpiera ich energia życiowa i chęć działania. W dążeniu do celu odważnie pokonują przeszkody. Ce****e ich zuchwałość i nieustępliwość. W konfliktowych sytuacjach są wybuchowi. Na co dzień to ludzie szczerzy, co na sercu to i na języku. Uważają się za szlachetnych i tacy zazwyczaj są. W stosunku do przyjaciół i rodziny bywają często wspaniałomyślni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

sam dzień urodzin to namiastka, urodziłam się 30 marca .. wąskie myślenie przynosi nam szkody .... to predyspozycje tak bym to nazwała, potencjały, a resztę

niosą doświadczenia pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...