Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu


Sankor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim, to mój pierwszy post na tym forum. Mam do was wielką prośbę, czy moglibyście zinterpretować sen mojej dziewczyny? Otóż dzisiaj śniło się jej, że ją biłem... I nie za bardzo rozumiem skąd u niej takie sny, tym bardziej, że ja jestem bardzo spokojnym człowiekiem, na każdym kroku pokazuje ją, że ją kocham, pomagam jej, staram się być po prostu dla niej jak najlepszy, by była ze mną szczęśliwa, a tutaj taki sen...

 

Dopisek: Kiedyś też śniło się jej, że jej młodsza siostra (14 letnia) zaszła w ciążę ze swoim chłopakiem... W tym śnie bardzo płakała i przeżywała to a gdy chciała żebym do niej przyjechał to ja odpowiedziałem, że nie mam czasu... Właśnie mi się przypomniał ten sen, to już drugi taki sen ze mną... hm lepiej pasuje z odwrotnością mnie w roli głównej.

Edytowane przez Sankor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie ze to ty trzymasz mocno ten zwiazek jestes jak by glowa tego zwiazku i decydujesz o wszystkim nawet o tym co Twoja partnerka powinna robic tak wiec moglo sie jej przysnic ze ja bijesz w wyraz tego ze potrzebuje troche wiecej swobody. moze powinna sie spotkac z kolezankami pobyc troche sama albo z rodzina. a tamten sen to jak by zapowiedz tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma na prawdę sporo swobody, tym bardziej, że teraz ona jest w liceum a ja studiuję i widujemy się mniej więcej dwa razy w tygodniu, jeśli więc chodzi o swobodę to jak najbardziej ona ją ma i nie próbuję jej ograniczać czy zabraniać czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem jak to powiedziec. po prostu z nia porozmawiaj i zapytaj sie jej czy w jakis sposob sie jej nie ograniczasz to powinno zalatwic sprawe jezeli nie pisz dalej cos poradzimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to zapytałem, kilka razy w różny sposób zadałem to pytanie, za każdym razem odpowiedź brzmiała podobnie, że na pewno jej nie ograniczam itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja interpretacja jest taka:

 

Ona uważa, że ty jesteś dla niej wręcz za dobry, nie potrafi się tobie zupełnie odwdzięczyć za twoje dobro wobec niej. Stąd jej psychika we śnie stara się zrównoważyć ten powiedzmy "bilans" twojej dobroci i sny wyglądają tak a nie inaczej, czyli jesteś w nich postacią bardziej złą niż w realnym życiu.

Nie jest to negatywny sen, ale ona powinna zrozumieć dlaczego jej się to śni i spróbować być dla ciebie lepsza, bądź jakoś równoważyć w twoją stronę to dobro , które ma od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja interpretacja jest taka:

 

Ona uważa, że ty jesteś dla niej wręcz za dobry, nie potrafi się tobie zupełnie odwdzięczyć za twoje dobro wobec niej. Stąd jej psychika we śnie stara się zrównoważyć ten powiedzmy "bilans" twojej dobroci i sny wyglądają tak a nie inaczej, czyli jesteś w nich postacią bardziej złą niż w realnym życiu.

Nie jest to negatywny sen, ale ona powinna zrozumieć dlaczego jej się to śni i spróbować być dla ciebie lepsza, bądź jakoś równoważyć w twoją stronę to dobro , które ma od ciebie.

 

sory ale dla mnie jestes botem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale dla mnie jestes botem ;]

 

Daruj sobie te komentarze, to forum nie jest po to aby krytykować innych, a próbować sobie pomóc. Nikt nie jest idealny i wszechwiedzący, więc nikt nie twierdzi, że tylko on ma rację. ale jak widzę ty jesteś jednym z tych, którzy nie lubią jak ktoś interpretuje czyjeś sny odmiennie od ciebie. Chyba masz jakąś niską samoocenę, jeżeli zamiast merytorycznych postów piszesz takie jak ten, aby kogoś zdyskredytować. Nie zamierzam prowadzić z tobą tutaj polemiki, i przepraszam autorkę wątku za to że umieściłam tutaj ten wpis bez związku z jej tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...