Jump to content

31 marca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 31 marca :

 

Chociaż w swej drodze życiowej nierzadko się potyka i upada - szybko o tym zapomina i z odwagą oraz przedsiębiorczością toruje sobie nowe ścieżki życiowe poprzez wszelkie przeszkody. Błyskotliwy, popisujący się swymi zdolnościami - nie poddaje się nigdy pesymizmowi, a jego wiara w siebie rozbraja krytyków. Żywy, wesoły -swą aktywnością zaraża otoczenie i może być pożądanym towarzyszem w pracy społecznej. Wierzy głęboko, że jego poglądy i krytyki są absolutnie sprawiedliwe. Jednakże często zdarza mu się pomylić - i wówczas powinien przyznać się do tego - chociażby przed sobą samym, a swe zapatrywania uzgadniać z faktami życia. Trzeba dodać, że jest to człowiek delikatny i szlachetny, poświęcający chętnie swój czas dla innych. Wola jego jednakże nie jest zbyt mocna, a chęć przypodobania się innym może zaprowadzić go na manowce. Zapomina się i może być niedyskretny. Do czego powinien dążyć. Niechaj stara się rozwijać w sobie powściągliwość w słowach i poskramia swą tendencję do rządzenia każdym spotkanym człowiekiem. Biorąc udział w konwersacji - niechaj nie stara się skupić uwagi wszystkich obecnych wyłącznie na swej osobie. Jego impetyczność może go zaplątać w różne komplikacje życiowe i awantury. Gdyby kierował się własną intuicją - nie myliłby się, a jego wnioski byłyby bardziej logiczne i słuszne. Choroby jakie mogą mu dolegać - to bóle głowy, niedomagania żołądkowe lub uszkodzenia oczu. Na ogół jest to człowiek zdrowy, o mocnym organizmie, mogący dożyć późnej starości. Wszelkie swe dolegliwości fizyczne może przezwyciężać przez spokój i opanowanie. Kobieta urodzona dnia tego ma usposobienie bardziej łagodne aniżeli mężczyzna, okazuje więcej serdeczności i przywiązania - ale mimo to posiada w sobie dużo wojowniczości. Nic nie potrafi robić połowicznie, przejmuje się wszystkim co czyni i pragnie, aby otoczenie podzielało jej entuzjazm.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Zgadza się, zarówno pozytywy jak i negatywy! To nie jest horoskop w stylu napisz ile wlezie, cos będzie pasować.

Ciekawe, że nawet te negatywne cechy mojej osobowości mi uświadomił. Wiedziałam o nich, ale wolałam nie myśleć :) Teraz pewnie zmobilizuję się do pracy nad sobą ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 8 months later...

To osoby inteligentne, błyskotliwe, optymistycznie nastawione do życia. Reagują na każdą zmianę sytuacji. Nic nie ujdzie ich uwadze. Najbardziej wierzą w to co sami robią lub mówią. W kontaktach międzyludzkich są delikatni i subtelni. W miłości bardzo zaangażowani. Ich wadą jest słaba wola, bezkrytyczne naśladownictwo oraz pozowanie na znawców w różnych dziedzinach nauki i sztuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...