Skocz do zawartości

Prosba o przetlumaczenie snu!


smutasek27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !od niedawna sni mi sie mezczyzna ktorego jeszcze do niedawna kochalam niestety byla to nieszczesliwa milosc a na dodatek byl moim kierownikiem,ktorego do tej pory bardzo szanuje i cenie sobie jego zdanie od kilku mesiecy go nie widzialam wydaje mi sie ze mi przeszlo dawno mi sie nie snil a teraz od tygodnia prawie sni mi sie co noc,czuje ze cos jest w tym dziwnego pamietam tylko urywki z dwoch snow chociaz wiem ze snil mi wiecej ale tylko kojarze jego osobe,pierwszy urywek to lekarz poloznik ktory odbiera porod (wszystko jest czyste i sterylne bez jakichs dramatycznych scen) i on z kilkoma jeszcze innymi osobami,pamietam ze zastanawialm sie jakby to bylo gdybym to ja rodzila on mial niby w tym uczestniczyc,drugi fragment to taki ze stoje na wodzie ktora jest pokryta lodem maly przerebel on stoi i wylawia pilke ktora do mnie zuca a ja pamietam ze boje sie aby nie zalazal sie lod pod nim,lod jest taki bialutki i czysciutki,natomiast trzeci fragment to taki ze szukam jakiegos przestepcy z nim i jeszcze jednym mezczyzna i naprowadzam jego na jakis trop gdyz znajduje jakies odciski palcow i on rozmawia o tym z tym mezczyzna.

wiem ze to troche pogmatwane ale nigdy nie snil mi sie nikt tak czesto i nie pamietalam tak dokladnie fragmentow snow.prosze o pomoc chopc w ich czescviowej interpretacji.pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...