Skocz do zawartości

prosba o przetlumaczenie snu!


smutasek27

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm mam jeszcze jeden taki dziwny sen ktory snil mi sie kilka lat temu ale wraca do mnie to wspomnienie na jawie,pamietam nawet zapach,kolory itp,a snilo mi sie ze jechalam autobusem w pewnym momencie kierowca sie odwrocil i powiedzial ze bardzo chce mu sie pic,opowiedzial o zrodelku i pioprosil mnie o wode gdy wychodzilam z autobusu zatrzymal mnie i powiedzial pamietaj nie badz zachlanna,nie zwrocilam na to uwagi i poszlam do wskazanego zrodelka to co zobaczylam bylo tak cudowne i piekne stal Pan Jezus i z jego sukni lala sie czyscitka woda a na dole stalo 3 dzbanuszki chcialam wziasc najwiekszy w konu kierowcy chcialo sie pic ale w uszach zaczely mi dzwieczyc jego slowa i wzielam najmniejszy dzbanuszek gdy uslyszalam jakis halas odwrocilam sie kierowcy juz nie bylo gdy spowrotem popatrzylam na dzbanuszek zamiast niego mialam sakiewke pelna zlota.co to moze oznaczac i dlaczego tak dokladnie ten sen pamietam ze szczegolami skoro snil mi sie tak dawno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sen bardzo prosto można zinterpretować.......To wskazówka ,bys w życiu kierowała się sercem ,dobrocia i nie chciała z byt wiele,nie oczekiwała od zycia wszystkiego ,a przede wszystkim dóbr materialnych..bo pojawia sie tutaj..postac Jezusa.....to sen o treści religijnej...i ma proste przesłanie Jezus mówił....Starajcie sie o Królestwo Niebieskie a reszta będzie wam dana-w snie wybrałaś mniejszy dzbanek,by nie byc zachłanną i wygrałaś otrzymałaś złoto złotem jest nagroda....myslę od Boga....łaska,błogosławienstwo...Będąc pokorrnym,dobrym człowiekiem,wygrasz......stąd sakiewka złota.....w tym śnie......

To moja interpretacja ,tak to wygląda z mojego punktu widzenia....ale jest to interpretacja zbyt ogólna ,bo nie znam Cie i nie wiem jaką jesteś osobą w rzeczywistości.....jaką drogą podążasz i co jest dla Ciebie ważne

Pozdrawiam Cie serdecznie:)

Na koniec powiem Ci,że przesłanie snu jakkolwiek go rozumieć jest pozytywne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...