Jump to content

1 kwietnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 1 kwietnia :

 

Okazuje niezwykłą energię i dużą ambicję. Dumny, odważny, wyniosły - pragnie uznania i dąży do tego, aby zająć w życiu jak najwyższe stanowisko. Jest to człowiek uposażony w zdolności, a natura jego jest towarzyska. Przywiązany do swego domowego ogniska - z serdecznością podtrzymuje swe stosunki rodzinne i nieraz nawet dumny jest ze swych krewnych. Przeważnie osiąga jakieś stanowisko wybitne. Urodziny dzisiejsze mogą nawet przynieść godność i zaszczyty zarówno w życiu społecznym jak i w państwowym. W innych jednak dziedzinach czeka ludzi dziś urodzonych mniejsze powodzenie. Dość ekscentryczni w sposobie prowadzenia swego życia - pragną wyłącznie chodzić własnymi drogami i zawsze starają się ich trzymać w życiu praktycznym. A jednak dzięki temu właśnie mogą wejść w kolizję z władzą rządzącą w kraju lub ze społeczeństwem, a nawet popaść w niebezpieczeństwo. Czy tak się stanie, czy nie - w każdym razie człowiek tak urodzony trzymając się zbyt uparcie własnej drogi - nie wyjdzie na tym dobrze. Jego wada - to egoizm, gniew i nadmierna popędliwość. Kapryśny jest i zmienny w wysokim stopniu; niełatwo też zapomina uraz doznanych - chociaż rzadko tylko ma ochotę się mścić. Raczej zginie, walcząc za swe ideały lub przyjaciela - aniżeli się cofnie o cal jeden. Tajemniczy, swych planów strzeże dość zazdrośnie. Ognisty, aktywny - na ogół rozwija w życiu dużą ekspansję. Hygiena. Nie powinien używać pokarmów zbytnio ekscytujących i unikać nadmiaru narkotyków - lecz regularnie spożywać pokarmy odżywiające mózg i nerwy. Czego się strzec winien. Niechaj nie dąży do tego, aby nieustannie być otoczonym przyjaciółmi, lecz raczej stara się wsłuchiwać w głos swej intuicji i swego sumienia, przebywając w samotności. Więcej na tym skorzysta, aniżeli na towarzystwie innych ludzi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Tu jestem zaskoczona, bo nei wiedziałam, że data urodzenia ma aż tak wielki wpływ na charakter człowieka. W całości opisu niektóre stwierdzenia tylko nie odwzorowują mnie w pełni, ale i tak zgadzają się poniekąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Tak ja też muszę powiedzieć,że niektóre stwierdzenia się zgadzają.Ja do tego dodała bym lenistwo.:P Lubie nic nie robić, choć niestety mam mało czasu na to:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dumni i odważni. Odznaczają się wszechstronnymi zdolnościami i niezwykłą energią. Ambicje inspirują ich do coraz większych zadań. Nie znają trwogi, nieraz zbytnio ryzykują. W uczuciach są stali i wierni. Można na nich polegać w przyjaźni lub w trudnych sytuacjach. Dużo zyskują w oczach najbliższego otoczenia, o ile potrafią ograniczyć swoją wyniosłość i egoizm. Również ekscentryczność nie dodaje im splendoru.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...