Skocz do zawartości

policja,ekstradycja, handel dziećmi,pieniądze


lani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, śnił mi się dziś sen w 2 częściach.Budzę się w trakcie cała nieszczęśliwa wewnętrznie "zaciśnięta" nerwowo,zasypiam i śnię dalej.

 

 

I cz.

 

Kocham się z moim ex, jest noc taka szara,zimna,duży pokój w mieszkaniu jego, szare ściany,szare woale w oknach, nagle On wstaje z łóżka i podchodzi do okna, odsłania zasłonę, przeklina, otwiera sejf w ścianie, wyjmuje broń i mówi,żebym siedziała cicho. Policja taranuje drzwi wejściowe,wychylam się z kuchni, strzelają do mnie,trafiają w ścianę nad drzwiami. Pojmują go,wychodzę.On ze złością patrzy na mnie. Policja tłumaczy,że od wielu miesięcy obserwowali go, ma powiązania z innymi przestępcami w Ameryce Południowej dokąd też sprzedawał małe dziewczynki do domów publicznych. Pożyczone kiedyś ode mnie pieniądze przeznaczył na zakup jednego dziecka. Wyprowadzają go ja zostaję osłupiała, nieszczęśliwa rozczarowana, zakochana i zdradzona budzę się a on wychodząc mówi, że byłam głupia i naiwna.

 

 

II cz.

 

 

Moje poprzednie mieszkanie, słoneczne,białe woale w oknach, nie ma mebli, siedzę na dywanie, rozmawiam przez telefon ze swoją przyjaciółką,opowiadam jej co się zdarzyło,wiem już,że mój ex odsiaduje karę dożywotnią w więzieniu a Ameryce ale nie w normalnym tylko jakimś w dżungli ,czuję się strasznie nieszczęśliwa, rozczarowana,zrozpaczona za moimi plecami słyszę szmer to mój obecny( a w rzeczywistości też już były)facet wrócił z dalekiej wyprawy słyszał całą moją historię wie,że go zdradziłam,pakuje tylko rzeczy które zostały u mnie wiem,że to koniec i lepiej żebym się nie usprawiedliwiała.

 

 

 

 

poproszę o interpretację, czuję wewnętrzny niepokój, Lani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...