Jump to content

6 kwietnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 6 kwietnia :

 

Jest to człowiek subtelny i delikatny, obdarzony dużymi zdolnościami artystycznymi. Lubi piękne otoczenie, zbytek i życie wystawne. Dzięki swym niecodziennym zdolnościom może osiągnąć w życiu wybitne rezultaty - o ile, naturalnie, starczy mu siły woli na rozwinięcie swych talentów i uzdolnień. Bowiem okazuje też silne zamiłowanie do zbytku i komfortu, a zamiast pracy wytrwałej - woli użycie i przyjemności. Jego dewizą życiową jest "zawsze naprzód". Jest on pionierem i kierownikiem pośród innych ludzi, każda nowa myśl budzi natychmiast jego sympatię. Szybko przyswaja sobie nowe idee, dąży zawsze do postępu - w każdej dziedzinie - czy to w życiu praktycznym, czy też umysłowym lub w sztuce. Najlepiej mu się wiedzie na polu pracy myślowej i teoretycznej, gdzie jego bystry, przenikliwy intelekt może znaleźć jak najlepsze zastosowanie. Karierę swą nieraz zawdzięcza przypadkowi. Może być doskonałym kupcem lub przemysłowcem, który zdobywa coraz większy majątek; przedsiębiorcą zdobywającym się na poczynania samodzielne i niezwykłe. A może również wyróżnić się jako żeglarz, marynarz, podróżnik, odkrywca - i nawet nazwisko swe przekazać potomności. Lubi dzieci. Interesuje się żywo przeżyciami psychicznymi i rozwojem duchowym. Wady. Często jest egoistyczny, zmysłowy, zbyt popędliwy lub pospieszny. Lubuje się w spekulacjach i hazardzie, a serce jego dąży do użycia, rozkoszy i bogactwa, które pragnąłby zdobyć dzięki szczęśliwym spekulacjom, co mu się zresztą nieraz udaje. Wszelako później nieraz może mu grozić niebezpieczeństwo utraty majątku na skutek wybryków lub ekstrawagancji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Zapomniałeś dodać iż urodzeni 6kwietnia to zodiakalne ''BARANY'' a więc uparte,zdobywają to co zamierzą,czasami ''po trupach do celu''.Ich siłą jest żywioł ognia a więc i kolor czerwony,lubią dominować i ryzykować.POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 6 months later...

To sympatyczne pięknoduchy. Mają oryginalne poglądy, są niekonwencjonalni i otwarci na wszelkie nowości. To urodzeni esteci, kochający piękno. Są bardzo subtelni i delikatni. Przyjemnie się z nimi rozmawia, a w ich towarzystwie nikt na pewno nie będzie się nudził. Cieszą się dużym powodzeniem u płci odmiennej. Lubią brać z życia pełnymi garściami i umieją korzystać z przyjemności. Mają słabą wolę, dlatego łatwo poddają się nałogom i trudno jest im wytrwać w postanowieniach. Można z nimi wesoło współżyć, jednak zbudować coś trwałego jest nader trudno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...