Jump to content

Proszę o sprawdzenie nietypowych dat urodzenia


dizel1988

Recommended Posts

Witam.

 

Czy mógłbym prosić o sprawdzenie 2 dat urodzenia pod względem partnerstwa i związku. Ja urodziłem się 4 sierpnia 1988r zaś ona 3 sierpnia 1988r. Czy taki związek jest realny? Ja czuje ogromne przyciąganie ze strony tej dziewczyny. Czy myślicie że ona czuje to samo? Jak wyglądało by takie połączenie? Dobrze byśmy się dobrali? Z góry Serdecznie dziękuje za każda odpowiedź.

 

Pozdrawiam ciepło.

Link to comment
Share on other sites

Czyli myślicie że ta dziewczyna czuje takie samo przyciąganie jak ja? Powiem tak, nie wiedziałem kiedy ona się urodziła, nie znałem jej daty urodzenia ale poczułem coś w środku jak tylko ją zobaczyłem, coś we mnie drgnęło, jakaś taka dziwna siła ciągnie mnie do niej. Czy to działa tylko w jedna stronę czy w drugą również?

Link to comment
Share on other sites

To działa w obie strony, z tym, że z różnym nasileniem. :)

Np. jedną osobę może ciągnąć bardziej niż drugą. To zależy od istoty karmy, co Was kiedyś tam łączyło.

Link to comment
Share on other sites

Ta dziewczyna jest ze mną na uczelni, razem na roku jesteśmy. Wcześniej jej nie znałem bo ona była na wymianie między narodowej na innej uczelni i w tym roku wróciła. Powiem Ci szczerze że wcześniej byłem związany emocjonalnie z inną dziewczyną (jej data urodzenia to 5 maja 1991r). Myślałem że to jest już ta jedna jedyna na całe życie, nie potrafiłem spojrzeć na żadna inną dziewczynę jak na osobę z która chciałbym być, ciągle wierzyłem i miałem nadzieje że będziemy jeszcze razem dopóki nie poznałem ten dziewczyna której dotyczy ten temat. To było ja takie uderzenie pioruna, nagłe i nieoczekiwane. Ona sprawiła że zapomniałem zupełnie o tamtej drugiej i stała sie ona dla mnie zupełnie obojętna, nic mnie do niej nie ciągnie już. Tak jakby wogóle nie istniała. Teraz tylko właśnie na tej urodzonej 3 sierpnia mi zależy ...

Link to comment
Share on other sites

A jak myślisz, tzn po naszych datach urodzenia, warto wogóle zaczynać cokolwiek z tą dziewczyną? Jakie jest prawdopodobieństwo że nam coś wyjdzie?

Link to comment
Share on other sites

A czy to że jesteśmy powiązani karmicznie oznacza że chcąc nie chcąc musieliśmy się kiedyś spotkać czy nie koniecznie musieliśmy sie spotkać? Czy mógłbyć to zwyczajny przypadek czy może los tak nas że tak powiem na siebie "popchnął"?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest jakieś, że tak to ujmę, konkretne powiązanie, to naturalnie chcąc nie chcąc - los krzyżuje drogi dwojga ludzi. :) Przypadków nie ma, zawsze coś dzieje się po coś. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ta dziewczyna jest obecnie w związku ale dziwnie jakoś się złożyło że od października czyli odkąd ją zobaczyłem i poznałem zaczęło się między nimi wszystko psuć, nic im sie nie układa i związek zmierza ku końcowi ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...