Jump to content

7 kwietnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 7 kwietnia :

 

Zawsze pełen jest nadziei i entuzjazmu, które go nie opuszczają, gdziekolwiek by się udał. Ma szczęśliwe usposobienie - zapomina bowiem o swych niepowodzeniach i porażkach, co mu pomaga do zachowania równowagi w życiu. Z łatwością wytrzymuje niepokoje i przejścia, jakie powaliłyby każdego innego człowieka. Jest optymistą - pesymizm mu zazwyczaj nie dokucza. Swe przedsięwzięcia przeprowadza z taką pewnością siebie i ufnością w swe siły, że w końcu wszelka krytyka milknie - a ostatecznie powodzenie uwieńczy jego poczynania. Usposobienie jego jest dość przyjazne i miłe. Ponieważ życzliwie odnosi się do wszystkich - jest lubiany powszechnie. Jego charakter jest spokojny, pełen godności, całkowicie uświadomiony; dąży najczęściej do celów znacznych i wysokich. Nieraz okazuje też duże zainteresowanie nauką - a przede wszystkim lubi eksperymentowanie wszelkiego rodzaju. Wewnętrznie pożąda zgody i spokoju. Powodzenie swe w życiu nieraz osiąga dzięki poparciu kobiet. Jest to człowiek otwarty, mężny, beztroski, nieustraszony - a jego energia życiowa nie słabnie w starości. Gdy inni ludzie przekroczyli już Rubikon życia i tęsknią do spokoju - on jeszcze tworzy nowe rzeczy, zagłębia się w różnych koncepcjach, nowych poczynaniach, przedsiębiorstwach i pełen impulsywności, ufny we własną potęgę twórczą - organizuje i tworzy nowe możliwości życiowe. Co mu grozi. Że zostanie zraniony lub też narażony na większe niebezpieczeństwo w pojedynku lub na wojnie. Niechaj przeto unika zwad.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

idealnie. znam mężczyznę z tego dnia. pomysłoy optymista, otoczony kobietami, nie zrażający się porażkam. i po równo dla wszystkich miły.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Są na ogół ludźmi szczęśliwymi. Ce****e ich twórczy umysł i życiowy optymizm. Wierzą w ludzkość i w siebie. Nie brak im energii, jednak wewnątrz są niezwykle spokojni i zrównoważeni. Lubią żyć w beztrosce. Nie mają samodzielności ani niezbędnych kwalifikacji, umożliwiających im niezależną egzystencję. Z reguły korzystają ze stałej pomocy rodziny .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Siemanko0704

warto dodać, że gdy nie mają "oparcia" stają się skrytymi, ale wciąż pełnymi życia ludzi, których ciężko jest rozszyfrować. Tracą swoją twórczą intuicję, na "zmaganie się" ze światem i powoli zapominają jacy są na prawdę. Wystarczy jednak dać im oparcie a wszystko wraca do normy :) dlatego 7kwietniowcy ciężko znoszą samotność i bez ludzi po prostu " nie istnieją"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pierwsza część tak średnio zgadza się z moją osobą :P jednak trochę pesymizmu i braku pewności siebie, ale na to pewnie mają wpływ także czynniki wewnętrzne. Co do reszty to sporo prawdy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...