Jump to content

8 kwietnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 8 kwietnia :

 

Gorliwość w pracy i przedsiębiorczość - to dwie najważniejsze cechy jego charakteru; zawsze je przejawia w życiu, dążąc jednak stale do zajmowania stanowisk odpowiedzialnych i kierowniczych. Wielką przyjemność sprawia mu przezwyciężanie trudności, a krocząc zawsze swą drogą i nie ustępując innym ani na cal - może dojść do tego, że wreszcie sam wywoła przeciwko sobie opozycję, którą potem zwalcza namiętnie. Skoro jednak znajdzie się pośród nadmiernych trudności i w pozycji bez wyjścia - wówczas nie okazuje najmniejszej ochoty do rozplątywania sytuacji zagmatwanej. Po prostu - porzuca całe swe przedsięwzięcie dotychczasowe, a jego niespokojna energia i przedsiębiorczość, jaka go wypełnia - natychmiast znajduje jakieś inne drogi ujścia w nowych poczynaniach i dąży przed siebie z impetem - dopóki na nowo nie natknie się na jakieś przeciwieństwa, zatrzymujące raz obrany rozpęd. Umysł jego jest twórczy i obfituje w pomysły. Ma szlachetną naturę i potrafi kochać namiętnie. Czasami jednakże zdarza się, że przejawia też i skłonności mizantropijne. Wady. Nieraz może się zdarzyć, że człowiek urodzony dnia tego zbiera pieniądze bez żadnego specjalnego celu, koncentrując się cały na swej ziemskiej osobowości i jej doczesnych egoistycznych odruchach. Wów- czas może stać się czcicielem złotego cielca i przejawiać wielki materializm. Nie okazuje wówczas w sprawach materialnych zbyt dużych skrupułów, a do majątku innych ludzi odnosi się dość pożądliwie. Dokuczają mu wtedy różne obawy: troszczy się nieustannie, że może utracić swój majątek, a w końcu może się nawet okazać, że ten niepokój był zupełnie słuszny. Co mu grozi. Grozi mu bowiem, że w końcu może na skutek niepomyślnych okoliczności utracić majątek, o zdobycie którego tak się troszczył.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

8 kwietnia- osoba ktora jest bardzo uczciwa z do przesady ,ma wszystko logicznie ulozone i nie mzoe byc inaczej. Czasami narzuca innym swoje pomysly i zdanie.Wszystko musi byc zrobione tak jak ona uwaza ze to ma byc zrobione bo inaczej wszystko jest zle.Czasami jest nieswiadomie upierdliwa przekonujac ludzi do swoich przekoanan ze a to to ma byc tak a nie tak...pomyslcie czasamiz e jak ktos robi to inaczej niz wy to od razu nie znaczy ze z\le ...po prostu inczej:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Inteligentni i przedsiębiorczy. We wszystkim czego się podejmą są gorliwi i rzetelni. Potrafią dać sobie radę w sytuacjach zbyt trudnych dla innych. Są ludźmi szlachetnymi i starają się tak realizować swoje przedsięwzięcia, aby nie odbywały się one kosztem innych osób. Własnych uczuć nie skrywają, a raczej spontanicznie je uzewnętrzniają. Odznaczają się znacznym skąpstwem, co tłumaczą jako zaawansowaną oszczędność.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...