Jump to content

co zrobić z tym fantem.


Guest Dharma
 Share

Recommended Posts

Co zrobić z tym fantem.. Jak zamknę oczy w medytacji po chwili pojawia mi sie ciemnoniebieskie plamy. świetliste. powiększają sie pomniejszaja. itp. poprostu nie sposób nie zwracać na nie uwagi. ale czym dłużej je obserwuje wpadam w trans.

z otwartymi oczami mam tak samo. kiedy medytuje po chwili widzę to samo. Ściemnia mi się obraz przed oczami i pojawiają się to coś. . może nie jest to denerwujące, ale nie chce wchodzić w trans..

Nie chciałabym rezygnować medytacji

pomóżcie:(

Link to comment
Share on other sites

To jeden z objawów medytacji czyli medytujesz dobrze jesteś już w dalszym poziomie widzisz te plamki przebłyski to dobry objaw , obserwuj oddech w międzyczasie ale nie skupiaj się na nim obserwuj oddech to jest klucz po dalszych praktykach medytacyjnych osiągniesz dalszy stan medytacyjny to moja rada by się tym nie przejmować.

Edited by Damian81102
Link to comment
Share on other sites

Ja mam tak często przy oczyszczaniu. To chyba nieuniknione.Pojawiają się różnokolorowe plamy(zielone, żółte, niebieskie, fioletowe), czasem pojawi się wizja rozkwitającego kwiatu w kolorze danej czakry.Fakt, że potem przez dłuższy czas nie sposób przeprowadzić wizualizacji, bo każdy obraz jest zakłócany(przynajmniej u mnie) przez te jasne plamy.

 

a czy wychodzisz przy tym z ciała Szamanie? To jest takie hipnotyzujące. . .Wyrzuca z ciała. w astral. ( z jednej takiej przygody mam niemile wspomnienia) z innych mam dobre, np pobieranie energii z drzewa sprzed mojego domu. . Paradoksalnie uciekam przed tym bo się boje czegoś, myślisz ze po przełamaniu blokady moja medytacja się zmieni?

Link to comment
Share on other sites

. Paradoksalnie uciekam przed tym bo się boje czegoś, myślisz ze po przełamaniu blokady moja medytacja się zmieni?

 

Powiem jak u mnie to wyglądało, podczas wchodzenia w stan medytacyjny ,dostrzegałem różne krztałty ,czasem kolorowe kule ,kture przybierały krztałt różnych bytów ,słyszałem więcej ,ale jak dłużej medytowałem w końcu wszystko wracało do normy ,także początki moje były trudne ,ale nic co wartożciowe nie przychodzi łatwo ,jak słyszałem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...