Skocz do zawartości

problem:(


siwa221658

Rekomendowane odpowiedzi

mój chłopak popełnił samobójstwo:( co bardzo zabolało i nie umie się z tym pogodzić i śnilo mi sie ostatnio, że wstałam z łóżka i popatrzyłam na ściany a z nich leciała krew i w niej stałam, a w jendym kącie pokoju stała szara rozmazana postać i pytałam się tej postaci : To ty Łukasz?? i za każdym razem gdy pytałam postać robiła sie wyraźniejsza. gdzy już byłam pewna że to jest mój chłopak to zdaniem twierdzącym powiedziałam: To Ty Łukasz i w tym momencie on znikł a ja się obudziłam. Chciałabym wiedzieć co ten sen może oznaczać. Byłabym wdzięczna za interpretacje tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwa221658, sen świadczy o tym, że nie pogodziłaś się z tym co zaszło. Potraktuj pokój, w którym znajdujesz się we śnie jako swoje wnętrze, wypełniane przez żal i smutek oraz wspomnienia o Łukaszu, które są teraz bardzo wyraźne.

Przykro mi, że tak się stało.

Trzymaj się dziewczyno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Sephira. wiekszosc 'pomieszczen' w naszych snach to tak jakby pokoje naszej podswiadomosci. podejrzewam ze nawet jesli wiesz dlaczego twoj chlopak targnal sie na swoje zycie to w glebi duszy nie potrafisz tego zrozumiec...to bardzo ciezka sytuacja i mysle ze dobrze by bylo gdybys sie pomodlila do swoich opiekunow lub w kogokolwiek wierzysz aby zaopiekowali sie toba, pomogli w tych trudnych chwilach.mysle ze musisz znalezc sobie jakis sposob na poradzenie sobie z ta jakze trudna sytuacja...jesli nie bedziesz dawala juz rady to ja radzilabym tobie isc do psychologa lub do ksiedza jesli jestes katoliczka.dobrze jest miec wsparcie w takiej sytuacji.trzymaj sie cieplutko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...