Skocz do zawartości

Nie umiem tego wyjaśnić


Afuredasu

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dylemat czy dać to w dziale "energetyka i leczenie" czy w tym. W każdym razie chciałam zadać pytanie dotyczące wydarzenia w mojej przeszłości :) Kiedyś już o tym wspominałam, ale dalej nie daje mi to spokoju. Kiedy byłam mała do miasta przyjechali ludzie kórzy "podobno" potrafili leczyć. Postanowiłam więc pójść do nich ze starszym bratem(byłam jeszcze mała), gdyż blisko mojego mieszkania zrobili takie jakby spotkanie na którym leczyli. Chciałam pozbyć się mojej alergii ;) Gdy podeszłam do pewnej kobiety chciałam powiedzieć jej o mojej przypadłości, ale ostatecznie nic nie powiedziałam, bo ta wzięła moją rękę, spojrzała się na nią i stwierdziła "och, poważna alergia". Ja wytrzeszczyłam oczy i dziwiłam się jak to możliwe że wiedziała o tym nawet jeśli nie było po mnie widać oznak alergii. Później zaczęła tk jakby wyganiać szatana przez co piekło mnie w głowie... Dalszy ciąg jest już mniej ważny bo można to racjonalnie wytłumaczyć

Moje pytanie brzmi: skąd kobieta wiedziała co mi jest i czy jest to umiejętność której można się nauczyć ^_^

Jest to dla mnie bardzo ważne, bowiem dzięki temu wydarzeniu interesuję się ezoteryką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ktorzy 'siedza' w takich rzeczach, widza i czuja wiecej i inaczej.moze to przeplyw energii, moze kolor aury a moze jakas zdolnosc jasnowidzenia pozwolila jej okreslic co tobie jest.a nie napisalas czy cie wyleczyla?tak z ciekawosci pytam.osobiscie uwazam ze kazdy moze sie tego nauczyc tylko jak ze wszystkim jedni maja wrodzony talent a inni musza wlozyc duuuzo pracy by osiagnac choc troszke umiejetnosci:)ja jestem gdzies na poczatku tej drogi:)aha poza zdolnosciami 'para' czesto w gre wchodzi chocby psychologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Miałam dylemat czy dać to w dziale "energetyka i leczenie" czy w tym. W każdym razie chciałam zadać pytanie dotyczące wydarzenia w mojej przeszłości :) Kiedyś już o tym wspominałam, ale dalej nie daje mi to spokoju. Kiedy byłam mała do miasta przyjechali ludzie kórzy "podobno" potrafili leczyć. Postanowiłam więc pójść do nich ze starszym bratem(byłam jeszcze mała), gdyż blisko mojego mieszkania zrobili takie jakby spotkanie na którym leczyli. Chciałam pozbyć się mojej alergii ;) Gdy podeszłam do pewnej kobiety chciałam powiedzieć jej o mojej przypadłości, ale ostatecznie nic nie powiedziałam, bo ta wzięła moją rękę, spojrzała się na nią i stwierdziła "och, poważna alergia". Ja wytrzeszczyłam oczy i dziwiłam się jak to możliwe że wiedziała o tym nawet jeśli nie było po mnie widać oznak alergii. Później zaczęła tk jakby wyganiać szatana przez co piekło mnie w głowie... Dalszy ciąg jest już mniej ważny bo można to racjonalnie wytłumaczyć

Moje pytanie brzmi: skąd kobieta wiedziała co mi jest i czy jest to umiejętność której można się nauczyć ^_^

Jest to dla mnie bardzo ważne, bowiem dzięki temu wydarzeniu interesuję się ezoteryką ;)

 

Wystarczy czasem, ze ktoś widzi aurę i na podstawie jej zabuzreń wie gdzie tkwi problem i jaka jest choroba. Podobnie przy reiki,wiele osób po prostu wie i czuje, ze coś się dzieje w jakimś miejscu organizmu.

Są też osoby, które maja naturalny dar widzenia i leczenia chorób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyleczyła, ale nie całkowicie, bo gdy głowa mnie piekła powiedziałam że już mi przeszło: (co poradzić, byłam mała :icon_smile2:) Po tym bynajmniej poczułam takie jakby oczyszczenie :) Będę się starać chociaż w części mieć takie umiejętności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie łapie kontakt z moim ciałem i próbuje sama się leczyć :)

Wygląda to tak, ze odczuwam każdą cześć mojego ciała, każdą komórkę, czuje jak oddycham, przez co wiem np kiedy następują u mnie zmiany, kiedy coś się dzieje w moim ciele nie tak.

Miałam problem z wątrobą i jelitami, który najpierw zdiagnozowałam sama, ponieważ czułam, ze coś jest nie tak, potem to zostało potwierdzone. Z nienawiści do leków postanowiłam, że sama coś z tym zrobię i dziś efekt mojej pracy zaowocował zregenerowaną wątrobą i zaje.. pracującymi jelitami :)

 

Być może sama to sobie wmówiłam w co wątpię :) Jeśli uda mi się uleczyć teraz kogoś to podzielę się swoim doświadczeniem i opisze sposób działania :)

 

Osobiście moje samouleczenie zaczęłam w podświadomości, a potem przez afirmację i na wizualizacji skończywszy :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha kiedyś jakaś kobieta najpierw przed dłuższy czas przyglądała się, a potem podeszła w pociągu do przyjaciółki mojej mamy i zapytała dlaczego ona nie leczy się na nerki skoro są one w opłakanym stanie. Najpierw przyjaciółka mojej mamy się zdziwiła, zatkało ją, a potem zaczęła się zastanawiać nad wiarygodnością owej kobiety. Strach skierował ją do lekarza gdzie okazało sie iż rzeczywiście jej nerki wymagały natychmiastowej pomocy.

Osoby które mają rozwinięte i funkcjonujące na maxa 7 czakr mogą leczyć innych - z tego co czytałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dylemat czy dać to w dziale "energetyka i leczenie" czy w tym. W każdym razie chciałam zadać pytanie dotyczące wydarzenia w mojej przeszłości :) Kiedyś już o tym wspominałam, ale dalej nie daje mi to spokoju. Kiedy byłam mała do miasta przyjechali ludzie kórzy "podobno" potrafili leczyć. Postanowiłam więc pójść do nich ze starszym bratem(byłam jeszcze mała), gdyż blisko mojego mieszkania zrobili takie jakby spotkanie na którym leczyli. Chciałam pozbyć się mojej alergii ;) Gdy podeszłam do pewnej kobiety chciałam powiedzieć jej o mojej przypadłości, ale ostatecznie nic nie powiedziałam, bo ta wzięła moją rękę, spojrzała się na nią i stwierdziła "och, poważna alergia". Ja wytrzeszczyłam oczy i dziwiłam się jak to możliwe że wiedziała o tym nawet jeśli nie było po mnie widać oznak alergii. Później zaczęła tk jakby wyganiać szatana przez co piekło mnie w głowie... Dalszy ciąg jest już mniej ważny bo można to racjonalnie wytłumaczyć

Moje pytanie brzmi: skąd kobieta wiedziała co mi jest i czy jest to umiejętność której można się nauczyć ^_^

Jest to dla mnie bardzo ważne, bowiem dzięki temu wydarzeniu interesuję się ezoteryką ;)

 

Kochana, tacy ludzie zwykle to czują. Oddziałują na naszą psychikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...