Jump to content

13 kwietnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 13 kwietnia :

 

Pragnie zawsze stać sam, oddzielnie od innych i wszystko chce czynić na własną rękę - najczęściej dość pospiesznie, nie licząc się z konsekwencjami swych czynów. Nie zwraca najmniejszej uwagi na doświadczenia i przejścia innych ludzi, ani też na ich nauki lub rady, jakich mogliby mu udzielić. Wszystkiego sam musi dochodzić - pragnie bowiem zbierać nowe doświadczenia. Bez żadnego wahania zabiera się do czynu. Musi on bowiem wyrazić się w życiu przez swą energię i ekspansję życiową. U ludzi nierozwinię-tych jednakże ta nadmierna energia przeradza się w impulsywność, arogancję, władczość, a także i chęć osiągnięcia swych celów przy użyciu przemocy. Gdy człowiek urodzony dzisiaj rozwinie się moralnie i umysłowo -wówczas chętnie walczy o prawa innych ludzi i podtrzymuje ich moralnie. Czyni to jednak również w sposób całkiem swoisty, na własną rękę, nie licząc się z otoczeniem, a nawet stosując metodę gwałtu... Jest to człowiek wesoły, pragnący rozweselić swe otoczenie. Mimo jednakże swój charakter przyjemny jest na ogół człowiekiem dość nieostrożnym, zbytnio uganiającym się za rozrywkami. Nieraz traci on swój czas naprzód - na zajęcia, które nie przyniosą mu najmniejszej korzyści. Odznacza się dużą zmysłowością i silnymi namiętnościami. Lubi to- warzystwo kobiet, a dzięki swej wrażliwości, czułości i kochliwości -staje się niewolnikiem miłości. Kobiety zazwyczaj wywierają wpływ duży na jego życie, no i naturalnie sprowadzają nań przykrości niemałe. Toteż dzięki miłości nieszczęśliwej przechodzi niejednokrotnie wielkie udręki. Przejścia życiowe i ciosy losu znosi dość cierpliwie. Nie odznacza się ani nadmiernymi ambicjami, ani też zbytnią siłą charakteru.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

No musze powiedziec ze sie nie zgadzam z ta opinia:)

Ja czesto ucze sie na bledach ludzkich i wyciagam wnioski:)

A wogole dziwnie nie pasuje do mnie-czy moze byc przez to ze jestem wczesniakiem:))

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Wyróżniają się samodzielnym myśleniem, aktywnością umysłową i fizyczną. Są niezwykle pogodni. Mają duże poczucie sprawiedliwości i obiektywizmu. Są wrażliwi i czuli, czym zjednują sobie przyjaciół. Pomaga im w tym zmysłowość. Niestety, nie wyróżniają się pracowitością ani wytrwałością, a to co wykonują, to czynią niestarannie. Bywają też często zarozumiali i wyniośli. Mimo to cieszą się powodzeniem w miłości.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

U mnie zgadza się część którą napisała Werona. Nie uważam że jestem wyniosła, ale spotkałam się z taką opinią o sobie, więc coś musi być takiego w moim zachowaniu tylko że ja sama tego nie dostrzegam :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...