Skocz do zawartości

bliźniaki


nataliaa5891

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś czas temu miałam sen o bliźniakach to znaczy one były jeszcze we mnie byłam w ciązy z bliźniakami tylko ja je widziałam przez brzuch były oby dwa bo dwa chłopaki odwrucone przed siebie i miały strasznie długie pazokcie u rąk tyle pamietam nie wiem co to może oznaczać bo w sennikach pisze o bliźniakach odwruconych do siebie lub plecami nie było nic o tym że patrza przed siebie prosze pomóżcie to mi nie daje spokoju szczególnie że z mężem staramy sie o dziecko pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bliźnięta w snach ogólnie symbolizują dualizm sytuacji życiowej, niezdecydowanie przed podjęciem wyboru(z jakichś dwóch propozycji/możliwości). Proces rodzenia to zazwyczaj wkraczanie na nową drogę życiową, niepoznany dotychczas teren(nowy dom, nowy związek, nowe możliwości, zmiana pracy). Jeśli rodziłaś te bliźniaki, to możliwe, że przetrwasz jakąś chorobę w sensie wyjdziesz z niej cało i zdrowo. Bliźniaki mogą podwoić twoje kłopoty lub także obdarować cię podwójnym szczęściem. Paznokcie u tych bliźniąt przedstawiają sytuację, w której będzie ciężko i która będzie kosztować cię wiele wysiłku(staranie się o dziecko może być dla was obojga trudne, bądź źle odczujesz sam poród), ale potem zaowocuje to pozytywnymi skutkami, przyniesie Ci korzyści(raczej nie materialne, bardziej w sferze duchowej/rodzinno-społecznej). Jeśli wam się uda i ciężko będziesz przechodziła poród, to znaczy, iż powinnaś spodziewać się tych korzyści, zysków ze skutku tego procesu, czyli dziecka(dziecko przyniesie wam największą z korzyści - SZCZĘŚCIE<yuppi!!>). Mam nadzieję, że to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...