Jump to content

19 kwietnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 19 kwietnia :

 

Pragnie gorąco uzyskać uznanie powszechne i stara się nic takiego nie czynić co mogłoby mu zaszkodzić poważniej w opinii publicznej. Umiejętnie zyskuje sobie zwolenników; ożywia go wola osiągnięcia jak największej potęgi. Nie znosi on żadnego skrępowania, pragnie odrzucić wszelkie ograniczenia i dąży zawsze do wolności - ale zbyt niezależny i władczy - co odstrasza od niego bliższych przyjaciół, a także i kolegów. Trzeba dodać, że usposobienie jego jest dość wojownicze. Ożywia go tak gorąco pożądanie zmian, nowości i nowego otoczenia - że opanowanie tego przychodzi mu z trudnością. Toteż w życiu tak urodzonego człowieka mają miejsce nierzadko rozstania z osobami bliskimi, rozwody lub rozejścia się z osobą kochaną. W ogóle w miłości tak urodzony człowiek nie jest przyjemny - nie ma bowiem zbyt wielkiej skłonności do wierności, ani do lojalności w uczuciach. Odznacza się jednak swymi zdolnościami umysłowymi, a jest przy tym dowcipny. Zainteresowania jego są dość wszechstronne; interesuje się także doświadczeniami naukowymi i pragnąłby przeniknąć tajemnice przyrody. Dążąc do postępu - chce poznać to co najnowsze i pragnie zostać propagatorem i obrońcą nowych idei. Umysł jego jest władczy, niezależny, wyniosły - pragnie sprawować rządy nad innymi ludźmi i wywierać wpływ swój na nich. Posiada dar wymowy. Gdy raz się na coś zdecyduje - nie da sobie tego łatwo wyperswadować - gdyż jego wiara w siebie jest bardzo silna. Zycie jego wypełnia praca i wysiłek. Sam walczy o swą sprawę i sam stać musi w życiu, pomoc bowiem innych na jaką mógłby liczyć - będzie tylko bardzo niewielka. Co mu grozi. Upadek z dobrego stanowiska życiowego lub przewroty losu spowodowane przez kobietę. Wstrząśnienia te mogą być tak silne, iż nawet utracić może majątek.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Mają zakodowane silne dążenie do posiadania. Wielkie zdolności umysłowe i wszechstronne zainteresowania to ich główne atuty. Posiadają mocną wiarę we własne możliwości i są przekonani, że ich przeznaczeniem jest odegranie w życiu niepośledniej roli. Wspomaga ich w tym ogromna ambicja. Oprócz cech intelektualnych odznaczają się też dużą pracowitością. Niestety, zbyt szybko zmieniają poglądy, oceny i koncepcje. Również w uczuciach nie są stali ani wierni. Ich wewnętrzny spokój jest zbyt skażony żądzą posiadania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest Neferites

Zgadza się wszystko poza brakiem wierności i niestałością w uczuciach - to u mnie jest akurat na pierwszym miejscu. Reszta wypisz wymaluj mój charakter.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...