Skocz do zawartości

To już się robi obłędne


8SONIA4

Rekomendowane odpowiedzi

od dość dłuższego czasu kiedy zamykam oczy czuję na sobie wzrok, nawet widzę patrzące na mnie oczy strasznie przenikliwe oczy. Osttatnio zdarza się to coraz częściej a co ciekawsze podczas normalnych sytuacji nawet już nie kiedy mam zamknięte oczy, Staje się to dla mnie bardzo uciążliwe a nawet zaczynam momętami się tego bać a może wpadłam w jakąś paranoie . Proszę wytłumaczcie mi o co tutaj chodz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spójrz głęboko w te oczy, do kogo należą? może okaże sie ze po przełamaniu strachu. okaże się, że to oczy Twojej podświadomości. Może za bardzo przejmujesz się drobiazgami w życiu, za bardzo jestes krytyczna wobec siebie. Boisz się, że inni źle Cie odbiorą. Boisz się własnych lęków. Nakładasz na siebie maski, ale w głebi duszy wiesz kim jesteś... ale z niewodomych powodów ukrywasz pewne rzeczy

Może jak zdasz sobie sprawę. "Oko w Oko ze sobą" cały ten strach minie i odnajdziesz swoje prawdziwe "ja" bez masek.

 

 

:) oj no to sie rozpisałam

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strach nie jest najlepszym doradca.na twoim miejscu zaryzykowalabym zmierzenie sie z tym tak jak zaproponowala Drahma. wiekszosc 'strachow' to my sami, tylko nasza podswiadomosc ma czasem taki dziwny styl informowania nas o tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Drahma 2. Boisz się a strach to oznaka twojej słabości.Też tak miałam, wydawało mi się że ktoś lub coś mnie obserwuje i nie jest wcale pozytywnie nastawione. Gdy w to wierzyłam podsycałam swój strach i wokół działy się dziwne rzeczy. Uwierz w siebie, że jesteś silna a podświadomość przestanie ci płatać figle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dość dłuższego czasu kiedy zamykam oczy czuję na sobie wzrok, nawet widzę patrzące na mnie oczy strasznie przenikliwe oczy. Osttatnio zdarza się to coraz częściej a co ciekawsze podczas normalnych sytuacji nawet już nie kiedy mam zamknięte oczy, Staje się to dla mnie bardzo uciążliwe a nawet zaczynam momętami się tego bać a może wpadłam w jakąś paranoie . Proszę wytłumaczcie mi o co tutaj chodz???

 

Poprostu podsycasz swój strach ,który mieszka w głębi ciebie ,też tak miałem niejednokrotnie , z tego punktu widzenia owa wyobraźnia jest wrogiem człowieka, ponieważ to dzięki niej „strach ma wielkie oczy”. Czym w zasadzie jest strach?

 

"W takim razie jak określić strach? Skoro uczucie to jest tak powszechnie znane, chciałoby się powiedzieć popularne, to, czym jest? Najprościej byłoby stwierdzić, że lęk to negatywne emocje, towarzyszące nam w chwilach niepewności czy obawy. Z biologicznego punktu widzenia strach jest bratem stresu – nic innego jak wzrost adrenaliny. A gdyby kazano nam zobrazować strach, stworzyć jego symbol, alegorie, czym byłby, a może, kim? Jeśli pyta się nas o miłość, bez wahania utożsamiamy ja z tłuściutkim, niewysokim chłopcem, co prawda skąpo odzianym, ale za to wyposażonym w skuteczne, niekiedy, niestety omylne strzały. Proszą nas o symbol miłości? To proste - serce, możliwie najczerwieńsze. Tak samo jest ze śmiercią – ona ma ciało stworzone przez ludzka wyobraźnie. Nie jest to zapewne zbyt ponętny wizerunek – średniowieczny obraz rozkładających się kobiecych zwłok, wzbogacony o atrybut kosy - ale przynajmniej istniej, jest w naszej świadomości. A gdzie wizerunek strachu? Żartobliwie można by powiedzieć, że ma wielkie oczy. Nie udało nam się jednak wcisnąć go w ciasne ramy, zaszufladkować, nie ma ani jednego przedmiotu czy postaci, na którą patrząc bez wątpienia każdy powiedziałby „oto symbol strachu”. Nie, wręcz przeciwnie, strach ma wiele twarzy. Nie tylko dla tego, że nie ma swojego jednego, wiernego, ustalonego wizerunku, lecz przede wszystkim, dlatego, że każdy z nas widzi go inaczej, gdyż boimy się czego innego".

 

I trzeba poprostu pokonywać nasz strach ,zanim on nad nami zapanuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastetman

 

z dresiarzami inaczej postepuje nie martw sie:)rozwiazanie tkwi w dobrej i blyskawicznej ocenie sytuacji.

Edytowane przez alathea
cytowanie wypowiedzi zawierajacej wulgaryzmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastetman, w przeciwieństwie do Ciebie, ja uwielbiam patrzeć ludziom w oczy. Czasem można zajżeć w nie tak głęboko, że ogarnia cię uczucie jakiego w żaden inny sposób nie można doświadczyć. Ktoś komu się to udało zrozumie. Wracając do oczu które widuje ja , nie zawsze są ludzkie czasem są to twarze tak bardzo staram się je zapamiętać ale nigdy mi się to nie udaje. Może, rzeczewiście psychika płata mi figle próbuje się doszukać żrudła ale to nie takie proste, jestem temperamentnym zodiakalnym baranem, ze wszystkich ludzi których znam to ja uchodzę za tą najodważniejszą, w zasadzie wszystko po mnie spływa, ulatuje a ja brnę dalej do przodu. Może warto sobie powiedzieć kiedyś poprostu stop a oczy same odejdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bastetman, w przeciwieństwie do Ciebie, ja uwielbiam patrzeć ludziom w oczy."

 

Ja pisałem... o tym żeby nie patrzeć w oczy dresiarzom ... Więc odwal się ode mnie w kulturalny sposób i nie rób ze mnie czegoś czym nie jestem,bo tego nie lubię ...

Jedyne oczy jakie mi się bardzo bardzo spodobały,to oczy mojej kumpeli :) Prawie co dzień Jej mówię,że ma piękne oczy :) Lubię w nie patrzeć... :)

 

ojejku i znowu nam bastetman brzydko się wyraża. proszę cię daj już spokój z tymi odzywkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bastetman jestes troszke przewrazliwiony, a troche kultury to tak jakby tu kazdy pisal do Ciebie "odwal się"..... miło?:) "

 

Ja tylko zastosowałem odwet :P

 

"ojejku i znowu nam bastetman brzydko się wyraża. proszę cię daj już spokój z tymi odzywkami... "

 

Jak się nikt Mojej osoby czepiać nie będzie, to i ja się czepiać nie będę ...proste jak bzykanie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bastetman jestes troszke przewrazliwiony, a troche kultury to tak jakby tu kazdy pisal do Ciebie "odwal się"..... miło?:) "

 

Ja tylko zastosowałem odwet :P

 

"ojejku i znowu nam bastetman brzydko się wyraża. proszę cię daj już spokój z tymi odzywkami... "

 

Jak się nikt Mojej osoby czepiać nie będzie, to i ja się czepiać nie będę ...proste jak bzykanie :]

 

słońce ty nasze zagubione, nikt się ciebie nie czepia. to ty odbierasz wszystko jakoś strasznie do siebie. to jest forum. tu ludzie rozmawiają o problemach i radościach a ty wszystko bierzesz tak do siebie,że głowa boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie to pamiętaj na przyszłość,że żeby bzykanie było fajne to też potrzeba wprawy. a jeśli wydaje ci się,że jest takie proste to żal mi twojej przyszłej partnerki, albo obecnej... pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie mówi kto jest winny a kto nie , niech każdy kontroluje swoje słowa i pisał tak , jak by chciał by do niego pisano .

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kulturalnie,ale oczywiście grupka ułomnych dzieci zawsze musi się jakoś zaczepiać ... także Ja do nich będę pisał tak jak chcą by do nich pisano... :D :]

 

Pozdrawiam moich przyjaciół :)

 

I jak sądzisz wyraz "ułomnych" jest ok? No to teraz ja sie czuje jak ułomna :) bo zwracam uwage na to co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastetman Widzę że jednak nie zrozumiałeś moich słów, produkować bez końca i off-topować nie będę ,a moderator wcześniej też zwrócił Ci uwagę.

Rozumiem że każdy może mieć swoje zdanie ,ale też przy każdych sporach można używać dożo przyjemniejszych słów, które również potrafią przekazać, to co masz do powiedzenia.

Proszę o kulturę w każdym Twoim poście, w przeciwnym wypadku będą one kasowane .Nie wspomnę już o dalszych czynnościach.

W tym momencie daje ostrzeżenie słowne.

 

Zapraszam do przeczytania regulaminu forum

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes malym prowokatorem.czemu kazdy ma cie glaskac i uwazac zeby nie nadepnac na odcisk?niedojrzalosc krzyczaca o uwage.brak milosci i uwagi prawdopodobnie rodzicow we wczesnym dziecinstwie i wiek buntu i dojrzewania to mieszanka wybuchowa.spojrz jak bardzo sie osmieszasz.sam to robisz najlepiej.nikt z nas tak dobrze tego nie potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...