Jump to content

Pozytywny duch


queichheimer1

Recommended Posts

Przy wydaniu mojej pierwszej książki historycznej otrzymałem kalkulacje na skład tej ksiązki w wysokości 40.000,- plus druk 32.000,-. Taka wysoka cena mnie zaniepokoiła, bo przy druku 1.000 egz. dochody ze sprzedaży nie pokryją jej kosztów. Pewnego ranka wstałem krótko po godz. 06.00 ażeby jechać do pracy. Usiadłem na łóżko i głos do mnie przemówił: "Chłopcze nie martw się o skład książki, jak przyjdzie czas to powiem ci co masz zrobić" Po 5-6 tygodni gdy wysiadłem z tramwaju znów przemówił do mnie głos: Kup tą i tą gazetę i zdzwoń gdzie jest anonsowana drukarka postscipt. Zadzwoniłem zaraz tam, i umówiłem się na wieczór. Facet ten chcial 15,- za godz. wyszło dokładnie 100 godz. i koszty składu wyniosły tylko 1.500,- zamiast 40.000,- , czyli 26 razy mniej. Miałem jeszcze 2 razy ostrzeżenie, ale na jedno zereagowałem inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Jedni rzekliby że to wiadomość od Wyższego Ja drudzy, że coś podejrzanego. Zależy jak ty to odczuwasz. Czy ufasz czy się nie boisz.

 

gratuluje dobrego interesu..:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przy ważnych przedsięwzięciach, opiekun duchowy daje skuteczną odpowiedż. U mnie chodziło o książkę która ma 528 stron i ponad 300 starych zdjęć, dokumentów i rysunków.

Link to comment
Share on other sites

queichheimer1

 

Masz coś ważnego do przekazania i jesteś silnie czystym sercem. Wiesz że to co Cię otacza nie do końca jest wszystkim co tak naprawdę istnieje.. Śmiem powiedzieć "nie oceniasz książki po okłade" jeśli już o nich mowa.. To nie o pieniądze same w sobie chodziło.. Masz niejaki "dług" i spłacisz go ukańczając zaczęte dzieło w postaci książki.

Po prostu posłuchaj głosów i nie bacz na niepowodzenia.

Pozdrawiam i życzę otwartego serca :)

Link to comment
Share on other sites

TO raczej byo w Nim i wyszo. Inne książki już nie były takie same.. To był pewnego rodzaju etap przejścia. Lepiej Ci się żyje od tego czasu? Stabilniej i spokojniej?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Rzeczywiście bardzo pozytywny duch. :) Ciekawi mnie, co zadecydowało dokładnie o tym, iż Twój opiekun duchowy, czy też inna zdecydowanie pozytywnie, przyjaźnie nastawiona istota zadecydowała się nawiązać tak bezpośredni kontakt z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie tego ne mogę wyobrazić dlaczego. Przypuszczam że światu duchowemu zalażało na wydaniu książki.

Link to comment
Share on other sites

Możliwym jest, iż ta książka miała komuś bardzo pomóc lub w jakiś inny znaczący sposób przyczynić się do kluczowej zmiany czyjegoś życia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

A mi się przydarzyło coś takiego (z góry przepraszam, że pewnie piszę o tym w nieodpowiednim miejscu..). Uczyłam się do ustnej matury z biologii, bałam się, że trafię na tak szczegółowe pytanie, że nie odpowiem (nie umiałam wszystkieg na tip-top). Były cztery książki (bo 4 klasy): botanika, zoologia, ciało ludzkie i genetyka/ewolucjonizm. Czytałam zoololgię, ale byłam tak przestraszona (to umiałam najmniej), że pomodliłam się w myślach (Panie Boże proszę wskaż mi czego mam się uczyć). Coś mi powiedziało, bym poczytała o uchu ludzkim. Nie przywiązywałam do tego większej wagi do momentu gdy na maturze okazało się, że moje pierwsze pytanie brzmiało: Budowa i funkcje ucha ludzkiego. :) Szok! Co więcej, jedyną dziedziną z której nie miałam pytania była właśnie zoologia. Z matury dostałam 5 :)

Szczęście czy pomoc dobrego ducha/Boga?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...