Jump to content

22 kwietnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 22 kwietnia :

 

Charakter jego jest stały i zacięty - można na nim polegać. Ostrożny jest zarówno w swych słowach jak i poczynaniach - i nadaje się wskutek tego do zajmowania stanowisk odpowiedzialnych, na których potrzebna jest duża pewność siebie i poczucie godności własnej -gdyż obie te cechy są w nim niezwykle silnie rozwinięte. Toteż nieraz tacy ludzie zajmują istotnie wybitne stanowiska państwowe, do których przywiązana jest tradycyjna powaga i autorytet. Kto urodził się dzisiaj - interesuje się wiedzą i ma skłonności do poważnych studiów. Stopniowo myśli jego stają się coraz bardziej poważne i głębokie i może wreszcie zdobyć wielką potęgę wewnętrzną. Z wiekiem jednakże staje się również coraz bardziej uparty i nieustępliwy. Lubi on pogrążać się w rozmyślaniach samotnych - a do obecnego stanu rzeczy, jaki panuje na świecie, nie czuje bynajmniej sympatii. Odznacza się też swą niezwykłą energią, która jednakże najczęściej nie przejawia się na zewnątrz i znajduje się jakby w stanie ukrytym. Występuje ona na jaw dopiero przy podrażnieniu - a wówczas staje się niezwykle gwałtownym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Toteż w stosunkach z człowiekiem dziś urodzonym należy zachować pewną ostrożność, gdyż sprowokowany staje się groźny. Raz rozgniewany - długo nie może się uspokoić i przejawia niezwykłą gwałtowność i furię - co dziwi bardzo osoby, które ten wybuch sprowokowały. Wykazuje przy tym dużo próżności. Czuje przywiązanie do życia rodzinnego i jest dobrym mężem i ojcem. Co mu grozi. Że jego nadzieje się nie spełnią, a wysiłki życiowe natrafią na przeciwdziałanie tak potężne, że nie będzie mógł go przezwyciężyć. Posiada on bowiem daleko większe ambicje aniżeli zdolności do ich realizowania. Dąży on do wielkich rzeczy - lecz nie zawsze udaje mu się je osiągnąć. Zawody związane z ziemią, jej produktami, rolnictwem, nieruchomościami, kopalniami, lub też sztuką - mogą się dlań okazać lepsze od innych.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 years later...

w moim przypadku..praktycznie z niczym sie nie pokrywa... nio chyba ze rzeczywiscie byl tylko kierowany do plci meskiej..//

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Są bardzo przydatni i to niemal w każdych warunkach. Nie brakuje im mądrości życiowej, siły woli, ani siły fizycznej. Cieszą się niekwestionowanym autorytetem. Życie traktują poważnie i starają się postępować godnie. Jeżeli są o czymś przekonani wówczas bywają nieustępliwi. W sytuacjach spornych mogą być uparci, a nawet konfliktowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...