Jump to content

25 kwietnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 25 kwietnia :

 

Jest to człowiek uzdolniony w wielu kierunkach, dzięki czemu może w życiu dużo osiągnąć. Gdy uda mu się rozwinąć odpowiednio swe zdolności umysłowe - może zostać uczonym, a co najmniej mądrym człowiekiem, orientującym się niezwykle trafnie we wszelkich sytuacjach życiowych. Potrafi połączyć w jedno wiedzę teoretyczną - nabytą, z mądrością wrodzoną i zdrowym rozsądkiem. Nieraz też ma jakieś własne specjalne poglądy na sprawy religijne. Ożywia go też zamiłowanie do przygód, odkryć, wynalazków, poczynań ryzykownych. Ma usposobienie dość szczęśliwe - jest bowiem zadowolony z życia i obdarzony szczodrze darami przyrody - zdolnościami i talentami. Serce jego wypełniają uczucia bardzo intensywne. Ożywia go dobra wola, a pracy oddaje się z zamiłowaniem. Jest on zadowolony z tego, co posiada i to uczucie daje mu stałe poczucie własnego szczęścia. Odznacza się siłą i odwagą - potrafi się skutecznie bronić przed wrogami. Trudno go rozgniewać - jednakże raz wyprowadzony z równowagi i podrażniony - staje się gwałtowny i nieubłagany. Na ogół dość pokojowo usposobiony i cierpliwy - lubi życie wiejskie i rolnictwo. Wiedzie mu się też we wszelkich zawodach, które mają związek z ziemią, jej produktami, nieruchomościami i w ogóle ze wszystkim co konkretne, dotykalne, solidne. Często sam w końcu staje się właścicielem posiadłości ziemskiej. Na ogół trzeba stwierdzić, że w życiu czeka go szczęścia dość dużo, jego ambicje życiowe zazwyczaj się spełniają. Kobieta w tym dniu urodzona - jest odważna i posiada dużo energii - ale też bywa nieraz dość gwałtowna i zbyt łatwo się unosi. Mimo to posłuszna jest swym obowiązkom i potrafi być dobrą żoną. Okazuje dużo wrodzonego zdrowego rozsądku i jest dość bystra -czasami jednak zbyt gadatliwa. Może mieć dużo dzieci, którym zostawi majątek.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Mają dużą fantazję i są wszechstronnie uzdolnieni. Jednak najczęściej już od wczesnej młodości specjalizują się w konkretnym zawodzie. Niemal we wszystkich sytuacjach zachowują zdrowy rozsądek. Nie przeszkadza im to jednak być gwałtownymi i popisywać się brawurą. W życie wchodzą odważnie, często nadmiernie nawet ryzykując. Dużą rolę w ich życiu odgrywają uczucia. Kochają namiętnie, ale nie są stali.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

A to dzień urodzin mojej córki. Od dzieciństwa właściwie wciąż w kręgu artystycznych upodobań..do dziś..Fantazji jej nie brak a własny świat ,bogaty i niezwykły, czyni z niej osobę nieprzeciętnie interesującą. Od zawsze drzemał w niej leniuszek i wciąż się odzywa lecz dąży jednak do celu choć z biegiem lat pewnie celów zacznie ubywać. Póki co, nie martwię się,bo młoda i mądra i będę wspierać ją ,by nadal się rozwijała. Brawura raczej kontaktów towarzyskich dotyczy..i wszystko dlatego,że jednak mieć swój świat jest miło i cudownie lecz w nim żyć ciągle ..bez innych ..tylko niektórym sprawia radość bezustanną. Młodość przecież potrzebuje ciągłych zmian. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...