Jump to content

nauczycielka w różnych sytuacjach


Fides

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Zastanawiam się co mogą oznaczać moje sny. Otóż od pewnego czasu śni mi się moja nauczycielka, nawiasem mówiąc bardzo ją lubię i muszę powiedzieć, że ma na mnie znaczący wpływ. Wracając do snów to od jakiegoś czasu śni mi się owa nauczycielka w różnych miejscach, w których normalnie na pewno bym jej nie spotkała. Kilka razy śniła mi się w moim domu (nawet dzisiaj) co jest absolutnie niemożliwe. Śniła mi się, że byłyśmy razem w kościele, u mnie w domu a raz nawet, że ją pocieszałam. Realia są takie, że w szkole zachowujemy się normalnie, nie plotkujemy na każdej przerwie, czasami po lekcji pożartujemy. Gdyby to miało w czymś pomóc to dodam, że chodzę do liceum, co niektórzy uważają, że jesteśmy do siebie podobne zarówno zewnętrznie jak i w cechach charakteru.

 

P.S. Przedwczoraj śniło mi się, że ona była chora, potem ja się dowiedziałam, że też jestem chora na to samo co ona.:_smutny:

Bardzo proszę kogoś, żeby mi wytłumaczył co to wszystko może oznaczać.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Fides

Nie wiem czy w dobrym kierunku idę ale mysle że sie z nia w jakiś sposób identyfikujesz, mozliwe że jest ona dla Ciebie wzorem do naśladowania lub nawet autorytetem - być może dlatego Ci sie ona śni.

 

Jesli Ci to w czymś pomoze, to mnie również często śnią sie ludzie dla mnie ważni

Link to comment
Share on other sites

Winteer w pewnym sensie masz rację. Nie pomyślałam szczerze mówiąc o tym w taki sposób. Coś w tym jest, że ta kobieta jest ważna i muszę przyznać, że faktycznie stała się dla mnie autorytetem. W każdym bądź razie na początku, kiedy ją poznałam z całego serca ją nienawidziłam. Tylko skąd w moich snach takie dziwne sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Bo widzisz, pewne przekazy podświadomosci są niejako zaszyfrowane.. na szczęście w taki sposób że odbywa się to na zasadie osobistych skojarzeń i symboli... to dlatego korzystanie z ogólnodostepnych senników mija sie z celem ponieważ trzeba wziąć pod uwagę inwidualne znaczenia

np. piłka - zwykle kojarzona z rozrywką, grą towarzyską lub widowiskiem sportowym.. ale dla zawodowego piłkarza może mieć takie znaczenia jak poprostu narzędzie "pracy"

 

Więc z tymi dziwnymi sytuacjami ze snu może być podobnie

Link to comment
Share on other sites

Hmm trochę to zagmatwane. Dosyć dziwne, bo wcześniej miałam taka nauczycielkę dzięki której zrozumiałam wiele rzeczy i właściwie to pod jej wpływem podjęłam kilka ważnych decyzji, których nie żałuję, w każdym bądź razie nigdy mi się nie śniła a przynajmniej tak często. Aż tu taka odmiana. Muszę przyznać, że w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy ja jestem normalna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...