Jump to content

Wypadajacy zab i mase krwi...prosze o interpretacje

aniakam

Recommended Posts

Witam

bede bardzo wdzieczna za pomoc w zinterpretowaniu mojego wczorajszego snu, jestem nim ciagle mocno poddenerwowana :(((

Snilo mi sie, ze najpierw przyszedl do mnie moj byly narzeczony (z ktorym rozstanie bylo b burzliwe) z jakims facetem typu osilek i zaczeli mi grozic. Siedzialam z nimi i probowalam sie bronic, a oni mnie straszyli. Postanowilam dac znac ludziom dookola, ze cos jest nie tak, poszlam do lazienki gdzie trafilam na jakas kobiete, ktorej powiedzialam, ze jestem w tym i tym pokoju i gdyby cos sie dzialo niech sprowadzi pomoc. W tym momencie wypadl mi jeden zab (chyba gorny) i zaczela leciec z buzi ogromna ilosc krwi, tryskalam nia. Obudzilam sie spocona i przerazona... Co to moze oznaczac???

Bardzo prosze o pomoc.

Zab byl zdrowy.

Jesli chodzi o tego mezczyzne to byc moze podswiadomie odczuwam jakis lek. Wiem, ze przestalo mu sie powodzic finansowo i obawiam sie, zeby w zwiazku z tym nie zaczal sie ze mna kontaktowac - ja bylam wczesniej osoba, ktora wyciagala go z wszelkich problemow i odkad sie rozstalismy (prawie 3lata!)lubi od czasu do czasu kiedy ma zly humor napisac cos obrazliwego, nieprzyjemnego do mnie. To chyba tyle. Co mozeoznaczac ten sen w takim razie...?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...