Jump to content

28 kwietnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 28 kwietnia :

 

Jest to człowiek dość skromny, wolny od zarozumiałości, niezwykle wrażliwy i mediumiczny, odczuwa wszystko dookoła w sposób niezwykle subtelny. Zwłaszcza piękno przyrody wywiera na nim wrażenie głębokie. Artystycznie usposobiony, o wszechstronnych zainteresowaniach umysłowych - łatwo może przezwyciężyć przyciąganie do rzeczy materialnych jakie przynoszą również urodziny z dnia tego. I wówczas staje się dostępny natchnieniom twórczym, dusza zaś jego może osiągnąć wysoki rozwój i zdobyć znaczną potęgę wewnętrzną. Ma przed sobą stałe cele życiowe, jasno określone. Jest pracowity i chętnie poświęca swój czas na okazywanie pomocy w rozwoju innym. Przejmuje się też łatwo troskami innych ludzi i chętnie zajmuje się ich sprawami lub przychodzi im z pomocą. Jest to człowiek pokojowy, który zaufał Opatrzności. A jednak - gdy zajdzie tego potrzeba - potrafi być również zdecydowany, zacięty, a w obronie własnych ideałów staje się nieustępliwy. Wyróżnia się swymi zdolnościami: pełen jest zawsze pomysłów i nowych koncepcji. Lubi muzykę i sztukę - wszystko co upiększa i wysubtelnia życie. Dąży do zrobienia majątku, nie po to jednak, aby go tylko posiadać, lecz aby przy pomocy pieniędzy kształtować swe życie jak najpiękniej i jak najbardziej harmonijnie. Potrafi zarówno zdobywać pieniądze, jak je utrzymać. Chociaż pragnie utrzymać komfort życiowy, jednakże zbytnio nie chce się wysilać w tym kierunku. Co mu grozi. W miłości mogą go spotkać przykrości, a przez jedną z kobiet grozi mu nawet poważniejsze przejście życiowe. Popełnia różne błędy dzięki zbyt jednostronnemu nastawieniu się -co potem mści się na jego losach życiowych. Grozi mu również utrata majątku, który zbierał przez dłuższe okresy zapobiegliwie i wytrwale.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

To osoby o naturze artystycznej. Mają duże zdolności w tym kierunku. Są bardzo wrażliwi i subtelni. Jak rzadko kto potrafią docenić piękno i estetykę form, barw i harmonię. O ile mają nieco więcej wytrwałości i konsekwencji mogą osiągnąć znaczne sukcesy. Szansy dla siebie powinni szukać w dziedzinach artystycznych, gdyż poza sztuką życie jest dla nich zbyt brutalne. w kontaktach międzyludzkich są nerwowi i łatwowierni, a przede wszystkim nieśmiali.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Zwłaszcza piękno przyrody wywiera na nim wrażenie głębokie. Artystycznie usposobiony, o wszechstronnych zainteresowaniach umysłowych -

 

Tak z tym się zgodzę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...