Jump to content

Cmentarne dziwactwa


SupremeBeing

Recommended Posts

Śniło mi się dosłownie przed chwilą, że byłam na cmentarzu (bo chciałam iść do swojej prababci i pradziadka). Udałam się na stragan kupić znicz. Kupiłam 3, po czym przy wejściu na cmentarz miałam je odebrać z drugiej strony lady O.o

Zapomniałam, jednak kiedy się wróciłam wzięłam tylko 2 znicze i przy takim wielkim krzyżu, nie wiem czemu ale został mi 1, którego tam zapaliłam.

Wróciłam się po ten 3 znicz, ale okazało się, że to nie ten stragan, ale za to spotkałam tam swoją babcię (żyjącą w dalszym ciągu :)) zaczęła rozmawiać ze mną i tą panią, która sprzedawała znicze. Na dole na półeczce, w torebce stał mały niedźwiedź (zabawka), która okazało się, że jest żywa i próbuje wydostać się z torebki.Kupiłam tego niedźwiedzia. Babcia zapytała się gdzie idę, a ja odpowiedziałam, że "tu i tam" poszłam do wcześniejszego stanowiska ze zniczami, ale mojego znicza już tam nie było, stały tylko dwa wielkie bez przykrywki. Pamiętam ich kolory jeden był czerwony, a drugi żółty. Wydaje mi się, że warto też dodać iż na cmentarzu przez ten cały czas było pełno ludzi.

 

Trochę mnie ten sen przeraził i będę bardzo wdzięczna temu, kto mi wytłumaczy. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...