Jump to content

1 maja


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 1 maja :

 

Towarzyski, obrotny, na ogół dość sympatyczny - jest bogato uposażony od przyrody i posiada duże wrodzone zdolności. Jest to człowiek wspaniałomyślny, wykazujący nieraz usposobienie entuzjastyczne oraz talenty artystyczne. Za swe usposobienie sympatyczne i towarzyskie jest ogólnie lubiany. Zwłaszcza w godzinach wieczornych wykazuje duże ożywienie i rozmowność; lubi towarzystwo płci odmiennej. Pod względem moralnym przedstawia się dość dodatnio, wykazując wytrwałość, wolę potęgującą się z wiekiem oraz życzliwość i uprzejmość, która jednakże całkowicie znika, gdy go się rozgniewa. Wówczas potrafi się stać bardzo złośliwy i zawzięty. Umie słuchać z zajęciem, koncentrować się na swej pracy i milczeć wtedy, gdy tego wymaga sytuacja życiowa. Jego idee nie są zbyt wzniosłe, ale nie są też całkiem przyziemne. Jego zdolności są przede wszystkim rodzaju praktycznego i organizacyjnego, co zarówno przejawia się w interesach związanych z ziemią, nieruchomościami budowlanymi, jak i w zakresie polityki. Swe projekty potrafi wcielać w życie z dużą praktycznością, wykazując zdolności konstrukcyjne. Usposobiony jest dość matrymonialnie i przywiązany jest do rodziny. Lubi dzieci i chciałby ich mieć jak najwięcej. Jest to człowiek prawdziwie oszczędny - co jednak może też przerodzić się w skąpstwo. Trzeba dodać, że jego usposobienie jest prawe, a uczucia szlachetne. Dzięki popularności, jaką się nieraz cieszy oraz uznaniu, jakie spotyka jego czyny - łatwo może zostać wyniesiony na dobre stanowisko życiowe, a nawet uzyskać jakieś wyróżnienia lub odznaczenia. Kto urodził się dzisiaj, dzięki wielkiej pewności siebie zatriumfuje nad wrogami. Karierę swą osiągnie dzięki zwykłej bystrości i przenikliwości w interesach. Gdy urodził się biedny - otworzy się przed nim możliwość zdobycia majątku i uznania. Gdy urodził się bogaty - może również zdobyć ogólny szacunek, dzięki swej subtelności i dystynkcji. Czy w ten, czy w inny sposób może przy wysiłkach osiągnąć wyniesienie, lub co najmniej dobrą sytuację życiową.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 5 months later...

Kto urodził się dnia 1 maja

 

Oszczędny, dobry organizator, ma głowę do interesów.

 

Towarzyski, obrotny, na ogół dość sympatyczny – jest bogato uposażony od przyrody i posiada

duże wrodzone zdolności. Jest to człowiek wspaniałomyślny, wykazujący nieraz usposobienie entuzjastyczne oraz talenty artystyczne. Za swe usposobienie sympatyczne i towarzyskie jest ogólnie lubiany. Zwłaszcza w godzinach wieczornych wykazuje duże ożywienie i rozmowność; lubi towarzystwo osób pici odmiennej.

 

Pod względem moralnym przedstawia się dość dodatnio, wykazując wytrwałość, wolę potęgującą się z wiekiem oraz życzliwość i uprzejmość, która jednakże całkowicie znika, gdy go się rozgniewa. Wówczas potrafi się stać bardzo złośliwy i zawzięty.

 

Umie słuchać z zajęciem, koncentrować się na swej pracy i milczeć wtedy, gdy tego wymaga sytuacja życiowa. Jego idee nie są zbyt wzniosłe, ale nie są też całkiem przyziemne.

 

Jego zdolności są przede wszystkim rodzaju praktycznego i organizacyjnego, co zarówno przejawia się w interesach związanych z ziemią, nieruchomościami, budowlami, jak i w zakresie polityki. Swe projekty potrafi wcielać w życie z dużą praktycznością, wykazując zdolności konstrukcyjne.

 

Usposobiony jest dość matrymonialnie i przywiązany jest do rodziny. Lubi dzieci i chciałby ich mieć jak najwięcej.

 

Jest to człowiek prawdziwie oszczędny – co jednak może też przerodzić się w skąpstwo. Trzeba dodać, że jego usposobienie jest prawe, a uczucia szlachetne. Dzięki popularności, jaką się nieraz cieszy oraz uznaniu, jakie spotyka jego czyny – łatwo może zostać wyniesiony na dobre stanowisko życiowe, a nawet uzyskać jakieś wyróżnienia lub odznaczenia.

 

Kto urodził się dzisiaj, dzięki wielkiej pewności siebie zatriumfuje nad wrogami. Karierę swa osiągnie

dzięki niezwykłej bystrości i przenikliwości w interesach.

 

Gdy urodził się biedny – otworzy się przed nim możliwość zdobycia majątku i uznania. Gdy urodził się bogaty – może również zdobyć ogólny szacunek, dzięki swej subtelności i dystynkcji. Czy w ten, czy w inny sposób może przy wysiłkach osiągnąć wyniesienie, lub co najmniej dobrą sytuację życiową.

 

PozP

 

 

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

W tym dniu rodzą się osoby o bardzo zróżnicowanym charakterze. Przejawiają duże zdolności organizacyjne, zmysł do interesów i przenikliwość. Są przy tym inteligentni. W głębi duszy są szlachetni, a jeżeli kochają to już szczerze. Druga strona ich natury zmienia oblicze tych przedsiębiorczych ludzi. Często zawziętość bierze u nich górę nad rozsądkiem. Są skąpi. Na ogół mają dobrą passę, lecz im lepiej im się wiedzie, tym bardziej stają się pyszni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...