Skocz do zawartości

3 maja


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 3 maja :

 

Jest to człowiek subtelny, o naturze artystycznej, a przy tym okazuje jednak również i zdolności do interesów. Nastrojowy, bardzo wrażliwy i czuły - potrafi odczuwać nastroje innych ludzi i umie nieraz nawet odgadnąć ich myśli. Prawy, współczujący innym, potrafi wziąć na swe barki troski i zmartwienia swego otoczenia lub rodziny. Nieraz jest usposobiony altruis-tycznie i pragnie zdobyć majątek, aby przy jego pomocy świadczyć dobro innym ludziom. Wywiera on zazwyczaj pewien wpływ na swe otoczenie. Potrafi się umiejętnie koncentrować na swych celach życiowych, zarówno jak w pracy umysłowej. Na ogół jest dość lubiany przez podwładnych. Jest odważny, nieraz stanowczy - a przy tym potrafi być uprzejmy. O ile go się nie drażni, może być nieraz usposobiony nawet bardzo wspaniałomyślnie. Bardzo jest przywiązany do użycia we wszelkich jego formach. Lubi urządzać przyjęcia dla swych przyjaciół. Bez ważniejszych powodów nie zmienia łatwo miejsca swego pobytu i przywiązuje się doń. Pragnie on tam pozostać, gdzie mu dobrze się wiedzie, a największe powodzenie może osiągnąć w tych zawodach, które wymagają stałych i powolnych wysiłków. Chętnie słucha swego dźwięcznego głosu przemawiając i lubi śpiewać. Na ogół jest to zwolennik muzyki, obdarzony zazwyczaj dobrym słuchem. Nie niepokoi się niepotrzebnie i nie krytykuje bez ważnych powodów. Można na nim polegać we wszelkich sprawach praktycznych i materialnych. Spokojny, zastanawiający się, potrafi być pracownikiem niezmordowanym, mimo zmienne nastroje i uczucia. Rzadko tylko nie wstępuje w związki małżeńskie i najczęściej staje się szczęśliwym ojcem rodziny. Urodziny dzisiejsze dają dużo sił życiowych. Natura tego człowieka jest dość dziwna i w życiu dzięki temu przechodzi nieraz rozmaite walki i wstrząśnięcia, do których sam dał powód swym zachowaniem się. O ile uda mu się poskromić chociaż w części wrodzoną chęć użycia -osiąga wówczas zazwyczaj wiek sędziwy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

urodziłam się 3 maja 1990. to cała prawda o mnie. od zawsze działałam charytatywnie(jestem wolontariuszką, oddaję krew itp), lubię śpiewac a gra na instrumentach przychodzi mi z łatwością. jestem jednak uparta i nie raz leniwa. nie lubię się przepracowywac, ale powierzone mi obowiązki wykonuje mimo bólu i zmęczenia. uchodzę za osobę godną zaufania, jak coś powiem to tak będzie. nie obiecuje nic bez pokrycia. moje słowo jest jak amen w pacierzu. kiedy powiem że coś zrobię to chocbym miała stanąc na głowie to poświęce się dla zachowania autentyczności. mam świadomośc, że nie raz poświęcam się za bardzo zapominając o własnych potrzebach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Są szlachetni i niezdecydowani. Mają duże zdolności artystyczne. Są przy tym bardzo pracowici. Nie ustają w poszukiwaniu nowych kształtów swojej działalności. Towarzyszy im nieustanny niepokój twórczy. Potrafią bronić swoich koncepcji. Odważnie podejmują się nowych, niepoznanych jeszcze, form działania. Naturę mają wrażliwą i delikatną. Osoby o tak subtelnej konstrukcji psychicznej przeżywają dużą zmienność nastrojów i uczuć, od których uzależniona jest ich aktywność życiowa.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja również urodziłam się 3 maja i wiele w tym prawdy o mnie, zawsze chciałam coś tworzyć, od małego marzyłam żeby w życiu robić coś dla innych, np. jako mała dziewczynka marzyłam, że kiedyś założę rodzinny dom dziecka i będę pomagała tym dzieciom. Niestety ze stanowczością i umiejętnością bronienia własnych koncepcji to cieniutko u mnie, zawsze raczej się wycofuję z lęku, że kogoś zranię. Ale cała reszta się zgadza praktycznie co do joty, może z tą zdolnością do interesów, to troszeczkę w nią wątpię, za mała siła przebicia. Dziękuję serdecznie za ten post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie! pragnę potwierdzić opis osoby urodzonej 3 maja - mam aż trzech znajomych, którzy urodzili się wtedy i charakterystyka jest trafiona aż w 90 %! To jest niesamowite!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Urodziłem się 3 maja, i wszystko się zgadza. Potrafię odczuwać emocję innych, mam dusze artystyczną i jestem subtelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...