Jump to content

3 maja


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 3 maja :

 

Jest to człowiek subtelny, o naturze artystycznej, a przy tym okazuje jednak również i zdolności do interesów. Nastrojowy, bardzo wrażliwy i czuły - potrafi odczuwać nastroje innych ludzi i umie nieraz nawet odgadnąć ich myśli. Prawy, współczujący innym, potrafi wziąć na swe barki troski i zmartwienia swego otoczenia lub rodziny. Nieraz jest usposobiony altruis-tycznie i pragnie zdobyć majątek, aby przy jego pomocy świadczyć dobro innym ludziom. Wywiera on zazwyczaj pewien wpływ na swe otoczenie. Potrafi się umiejętnie koncentrować na swych celach życiowych, zarówno jak w pracy umysłowej. Na ogół jest dość lubiany przez podwładnych. Jest odważny, nieraz stanowczy - a przy tym potrafi być uprzejmy. O ile go się nie drażni, może być nieraz usposobiony nawet bardzo wspaniałomyślnie. Bardzo jest przywiązany do użycia we wszelkich jego formach. Lubi urządzać przyjęcia dla swych przyjaciół. Bez ważniejszych powodów nie zmienia łatwo miejsca swego pobytu i przywiązuje się doń. Pragnie on tam pozostać, gdzie mu dobrze się wiedzie, a największe powodzenie może osiągnąć w tych zawodach, które wymagają stałych i powolnych wysiłków. Chętnie słucha swego dźwięcznego głosu przemawiając i lubi śpiewać. Na ogół jest to zwolennik muzyki, obdarzony zazwyczaj dobrym słuchem. Nie niepokoi się niepotrzebnie i nie krytykuje bez ważnych powodów. Można na nim polegać we wszelkich sprawach praktycznych i materialnych. Spokojny, zastanawiający się, potrafi być pracownikiem niezmordowanym, mimo zmienne nastroje i uczucia. Rzadko tylko nie wstępuje w związki małżeńskie i najczęściej staje się szczęśliwym ojcem rodziny. Urodziny dzisiejsze dają dużo sił życiowych. Natura tego człowieka jest dość dziwna i w życiu dzięki temu przechodzi nieraz rozmaite walki i wstrząśnięcia, do których sam dał powód swym zachowaniem się. O ile uda mu się poskromić chociaż w części wrodzoną chęć użycia -osiąga wówczas zazwyczaj wiek sędziwy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

urodziłam się 3 maja 1990. to cała prawda o mnie. od zawsze działałam charytatywnie(jestem wolontariuszką, oddaję krew itp), lubię śpiewac a gra na instrumentach przychodzi mi z łatwością. jestem jednak uparta i nie raz leniwa. nie lubię się przepracowywac, ale powierzone mi obowiązki wykonuje mimo bólu i zmęczenia. uchodzę za osobę godną zaufania, jak coś powiem to tak będzie. nie obiecuje nic bez pokrycia. moje słowo jest jak amen w pacierzu. kiedy powiem że coś zrobię to chocbym miała stanąc na głowie to poświęce się dla zachowania autentyczności. mam świadomośc, że nie raz poświęcam się za bardzo zapominając o własnych potrzebach.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Są szlachetni i niezdecydowani. Mają duże zdolności artystyczne. Są przy tym bardzo pracowici. Nie ustają w poszukiwaniu nowych kształtów swojej działalności. Towarzyszy im nieustanny niepokój twórczy. Potrafią bronić swoich koncepcji. Odważnie podejmują się nowych, niepoznanych jeszcze, form działania. Naturę mają wrażliwą i delikatną. Osoby o tak subtelnej konstrukcji psychicznej przeżywają dużą zmienność nastrojów i uczuć, od których uzależniona jest ich aktywność życiowa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja również urodziłam się 3 maja i wiele w tym prawdy o mnie, zawsze chciałam coś tworzyć, od małego marzyłam żeby w życiu robić coś dla innych, np. jako mała dziewczynka marzyłam, że kiedyś założę rodzinny dom dziecka i będę pomagała tym dzieciom. Niestety ze stanowczością i umiejętnością bronienia własnych koncepcji to cieniutko u mnie, zawsze raczej się wycofuję z lęku, że kogoś zranię. Ale cała reszta się zgadza praktycznie co do joty, może z tą zdolnością do interesów, to troszeczkę w nią wątpię, za mała siła przebicia. Dziękuję serdecznie za ten post

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam wszystkich bardzo serdecznie! pragnę potwierdzić opis osoby urodzonej 3 maja - mam aż trzech znajomych, którzy urodzili się wtedy i charakterystyka jest trafiona aż w 90 %! To jest niesamowite!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Urodziłem się 3 maja, i wszystko się zgadza. Potrafię odczuwać emocję innych, mam dusze artystyczną i jestem subtelny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...