Jump to content

miałam straszny sen, prosze pomóżcie mi :(


karolinakarolina

Recommended Posts

Witam, jestem 23 letnia dziewczyna, obecnie mieszkam z chłopakiem, ale tej nocy śniło mi się rodzinne mieszkanie, ja leżałam na łóżku przykryta kocem (nie wiem, może chora) była też moja babcia i mama. Moją uwagę przykuła babcia. Zachowywała się strasznie dziwnie, wyjęła np jakieś buty mojego taty i wyniosła je na balkon, później moja mama ją stamtąd wyciągnęła, a babcia chodziła po pokoju i zaglądała po wszystkich kątach, miała jakiś opętany wzrok, nie podobny do siebie, była w ogóle chuda (dwa razy chudsza niż teraz) i miała szare, prawie czarne zęby. W tym momencie chciałam powiedzieć mamie, żeby na nią uważała, ale nie mogłam wydobyc z siebie głosu, nie potrafiłam nic powiedzieć tylko głośno sapałam. To moje sapania właśnie obudziło mojego chłopaka obok, który się przestraszył i mnie wybudził. Co jest najlepsze to w czasie przebudzania słyszałam swoje własne sapanie. Cały dzień chodziłam struta, bo rzadko zapamiętuje sny, a ten mnie wybudził z przerażeniem. Nie wiem kompletnie jak szukać do niego interpretacji, ale jestem niespokojna, proszę pomóżcie.

Z góry baaardzo dziękuje za jakiekolwiek wskazówki...

Link to comment
Share on other sites

A czy Twoja babcia nie jest przypadkiem chora? Jak czytam opis tego snu to z niczym dobrym mi się nie kojarzy, nie chcę nic przesądzac, bo sny nie zawsze mogą coś oznaczac. Niekiedy z błahego powodu śnią się koszmary. Kiedyś moja przyjaciółka miała na pulpicie tapetę małego, śmiejącego się dziecka, pamiętam, że bardzo mnie to zdziwiło od kiedy gustuje w małych dzieciach, a potem śniło mi się opętane niemowlę :P też byłam po przebudzeniu przerażona, ale skojarzyłam to z tą tapetą i faktycznie sen nic nie oznaczał:)

Link to comment
Share on other sites

Babcia całe szczęście jest bardzo zdrowa, jak na swój wiek i pełna sił, ale mnie to i tak zmartwiło i wybieram się niebawem do rodzinnego domu, bo inaczej chyba się nie uspokoję.

Może masz rację, że to nic nie oznacza, ale i tak jestem przestraszona do dziś.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...