Jump to content

zostałam zamordowana


enigma1

Recommended Posts

Normalnie pewnie bym tu nie pisała, ale to był tak dziwny sen... Pamiętam tylko fragment. Byłam w jakimś mieszkaniu, dokładnie chyba w ciasnej kuchni. Na środku tej kuchni przede mną stałą jakaś szafka za którą się chowałam. Rozdzielała ona mnie i faceta ubranego na czarno z nożem w ręku. W końcu chwycił mnie od tyłu i wbił mi ten wielki nóż w plecy, potem mnie odwrócił i dostałam kilka cisów w brzuch. Pamiętam, że patrzyłam w tym śnie na swoją jasną koszulkę całą w plamie ciemnej krwi i czułam potworny ból. Potem nagle facet zniknął a w drzwiach kuchni pojawiła się moja mama, która chyba z niczego nie zdawała sobie sprawy a ja powiedziałam tylko:

- mamo, to nie tak. Ty nie wiesz wszystkiego, ja zaraz umrę...

 

I wtedy się obudziłam. Nurtuje mnie co może znaczyć ten sen. Nie wiem czy ma on związek z tym, że niedawno w sumie nawet w podobnej do tej z mojego snu kuchni, mój chłopak pobił się z "kolegą" czy to, że bardzo martwię się ostatnio o moją mamę...

 

Proszę o odpowiedź

Edited by enigma1
Link to comment
Share on other sites

u nas wszystko pieknie bardzo sie kochamy, mama tez go bardzo lubi, wiec nie wiem... Wtedy podczas tej bijatyki bardzo sie o niego balam no ale to przeciez mnie zabili w tym snie, jego nawet tam nie bylo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...